brzoskwinie, ananas, Bakalland fot. serwis prasowy

Bakalland - Brzoskwinie i ananas w puszce

Smak lata zamknięty w puszce
/ 18.01.2010 12:14
brzoskwinie, ananas, Bakalland fot. serwis prasowy
Zima w pełni. Nic więc dziwnego, że powoli zaczyna brakować nam słońca, upałów i letnich, soczystych owoców. Na szczęście firma Bakalland ma na to sposób - w każdej chwili możemy sięgnąć po opakowanie smakowitych owoców: brzoskwiń lub ananasów w puszkach, które z pewnością przywiodą na myśl wakacyjne wspomnienia wyjątkowych smaków i aromatów.

Brzoskwinie w puszkach Bakalland pochodzą ze słonecznych greckich plantacji, gdzie dojrzewają i nabierają żółto-pomarańczowej barwy. Na rynku polskim wyróżnia je wyjątkowa jakość Choice - do opakowań trafiają tylko wyselekcjonowane, przekrojone na pół owoce o wyrównanej wielkości, które zostają pozbawione skórki oraz pestki. Największą zaletą brzoskwiń jest fakt, iż zawierają dużo ilości karotenu (250 mln/100g), który jest prowitaminą dla witaminy A. Bierze ona udział m.in. w procesie widzenia i umożliwia rozróżnianie barw. Oprócz tego witamina A zapewnia normalny wzrost kości i zębów oraz utrzymuje prawidłowy stan skóry, włosów i paznokci.

Miejsce pochodzenia ananasów Bakalland to Tajlandia. Ten słodki i soczysty owoc jest nie tylko smaczny ale również zdrowy. Jego lecznicze właściwości odkryła już medycyna ludowa. Ananas bogaty jest w niezbędne dla naszego organizmu składniki odżywcze takie jak witamina C i błonnik. Dzięki temu owoc ten pomaga w leczeniu infekcji oraz poprawia trawienie. Za sprawą węglowodanów jest produktem niskokalorycznym, czyli nietuczącym.

Brzoskwinie firmy Bakalland zamknięte są w puszkach z wygodnym otwarciem – easy open, umożliwiającym sięgnięcie po nie w każdej chwili. Zarówno ananasy jak i brzoskwinie po otwarciu wyglądają świeżo i apetycznie a ich miąższ jest soczysty i delikatny. Smakują bardzo naturalnie, dzięki temu pozwalając cieszyć się bogactwem natury przez cały rok.

Znakomite owoce w puszkach firmy Bakalland można wykorzystać jako pyszną przekąskę, która nie tylko przypomni nam lato, lecz także dostarczy organizmowi dodatkowe witaminy i minerały. Brzoskwinie i ananasy mogą również służyć jako dodatek do potraw, ciast, lodów, sałatek czy kanapek. Dzięki naturalnemu wyglądowi i żywym, nasyconym kolorom, ozdobione nimi ciasta czy tartinki będą nie tylko smaczne, ale i ładne, stanowiąc prawdziwą ozdobę stołu i pokusę dla każdego.

Nie rezygnujmy z darów lata i jedzmy owoce przez cały rok. Brzoskwinie i ananasy firmy Bakalland pomogą nam przywrócić letnie wspomnienia.

Sugerowane ceny produktów:

Brzoskwinie Bakalland, ok. 5,49 zł
Ananas Bakalland, ok. 2,99zł