4MOVE, napój energetyzujący fot. serwis prasowy

4MOVE dla tych, którzy czują, że sport jest wszędzie!

4MOVE - nowy napój izotoniczny powstał z myślą o tych, którzy starają się być w ruchu, kiedy tylko mają na to czas. Uprawiają sport spontanicznie i wszędzie, bo daje im prawdziwą satysfakcję i nieźle ich nakręca.
/ 10.09.2010 08:03
4MOVE, napój energetyzujący fot. serwis prasowy

Kto powiedział, że napoje izotoniczne powinny być stosowane tylko przez profesjonalnych sportowców? Nawadnianie organizmu wskazane jest również dla tych wszystkich, którzy cenią ruch, aktywne życie 
i spontaniczne uprawianie sportów. Nieważne, czy grasz w piłkę na plaży, czy na osiedlowym boisku, biegasz gdzie cię nogi poniosą czy jeździsz na rowerze dzikimi trasami.

Dla wszystkich osób myślących o sporcie z fantazją opracowano nowy napój izotoniczny 4MOVE, który  doskonale uzupełnienia płyny w organizmie podczas każdego wysiłku fizycznego. 4MOVE to gwarancja orzeźwienia, dobrego smaku i szybkiej regeneracji po wysiłku, którzy fundują sobie fani sportów.

4MOVE to nowy napój izotoniczny dostępny w czterech orzeźwiających, owocowych smakach: jagodowym, wiśniowym, cytrynowym i grejpfrutowym. Dzięki specjalnym składnikom uzupełnia utracone podczas wysiłku substancje mineralne i skutecznie nawadnia organizm.
4MOVE błyskawicznie gasi pragnienie i przynosi efekt szybkiego orzeźwienia. Ponadto, gwarantuje stałe uzupełnianie elektrolitów traconych podczas wysiłku 
i podtrzymuje stężenie glukozy we krwi, opóźniając efekt zmęczenia.

Ciśnienie osmotyczne napoju 4MOVE i osocza krwi są identyczne, co sprawia, że składniki odżywcze zawarte w napoju, takie jak witaminy i mikroelementy, są natychmiast przyswajane przez organizm.

Czy wiesz, że!
- tylko 40% konsumentów pijących izotoniki to profesjonalni sportowcy;
- dla większości Polaków sport kojarzy się z wolnością, przyjemnością, brakiem ograniczeń;
- Polacy lubią uprawiać różne dyscypliny sportowe i nie zniechęca ich brak profesjonalnych miejsc do ich uprawiania.

Cena sugerowana: 3,40 zł / pojemność 500 ml
Producent FoodCare Sp.z.o.o

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/26.03.2013 13:59
Jak daje satysfakcję to ekstra