Wyraź słowami sympatię i weź udział w konkursie marki Pszczółka! Osłodź sobie i drugiej połówce wspólne wieczory!

Kocha, lubi, szanuje... Każdy z nas w unikalny i niepowtarzalny sposób przekazuje swoje uczucia do drugiej osoby. Pokaż nam, jak ty to robisz i zgarnij nagrody od marki Pszczółka!
Sylwia Kazimierczuk / 08.03.2019 12:41
para je słodycze fot. Adobe Stock

Jak wyrażamy uczucia?

Nie tylko dosłowne znaki i słowa pozwalają przekazać to, co czujemy względem drugiej osoby. To w większości drobne, codzienne gesty, które umykają naszej uwadze. Szybki styl życia i wieczny pośpiech w dążeniu do celu nie pozwala ani na chwilę zwolnić tempa. Nie pozwól, aby uczucie drugiej osoby pozostało niezauważone!

Mężczyźni w sposób prosty, najczęściej jednorazowy wyrażają słowami „Kocham Cię”, „Lubię” oraz inne emocje, które składają na nasze ręce. Nie lubią się powtarzać, a co za tym idzie – miłe gesty i czyny sprawiają, że mają moc wielokrotnie większą niż w kółko wypowiadane te same słowa. Podał śniadanie do łóżka? Pomógł ci w obowiązkach domowych bez pytania i proszenia o pomoc? To małe, drobne przyjemności, które świadczą o sympatii.

Pszczółka Sympatie

W ten sposób słodkie małe co nieco, jak czekoladki lub cukierki spakowane do kieszeni kurtki, gdy ona lub on nie widzi, pozostawione na biurku w pracy lub wręczone osobiście – sprawią radość każdemu i pozwoli wyrazić więcej niż słowa.

Delikatne Czekoladowe Sympatie od marki Pszczółka z pewnością sprostają temu zadaniu. Oblany czekoladą chrupki wafelek i czekoladowe wnętrze sprawi, że to podwójna przyjemność za każdym razem.

Celebruj Dzień Kobiet z marką Pszczółka!

Wraz z marką Pszczółka Sympatie weź udział w konkursie, gdzie do wygrania jest prywatny koncert Paulli oraz zestawy słodyczy Sympatie!

Odpowiedz w formularzu konkursowym na pytanie: „Jak w subtelny sposób, wyrazisz słowami uczucia drugiej osobie?"

Wyniki konkursu

"Jesteś moja inspiracją...Sprawiasz, że jestem gotowa do najcudowniejszych, a zarazem najbardziej zdumiewających czynów...w jednym spojrzeniu na Ciebie widzę resztę życia..." - Pani Joanna Bartkowiak wygrywa nagrodę za ciekawe i nietuzinkowe wyrażenie sympatii drugiej osobie.

Serdecznie gratulujemy wygranej wraz z organizatorem konkursu!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)