Kuchareczka, przepisy z pieprzykiem

Wkrótce ukaże się pierwszy na naszym rynku wydawniczym fotokomiks kulinarny!
/ 19.01.2007 15:54

„Kuchareczka, przepisy z pieprzykiem” to pierwszy na naszym rynku wydawniczym fotokomiks kulinarny. Autorka Aleksandra Dembska z wdziękiem i nie bez erotycznych podtekstów przekonuje, że gotowanie naprawdę nie jest trudne i może sprawiać wiele przyjemności. Kuchareczka poleca zdrowe i pyszne potrawy, które, jej zdaniem, nie tylko pozwalają zachować doskonałe samopoczucie, ale również świetnie wpływają na urodę. Odkrywa przed czytelnikiem, mamy nadzieję, że także płci męskiej, że większość potraw, z pozoru trudnych i skomplikowanych, można przygotować szybko i bez specjalnych umiejętności. Gotowanie według przepisów Kuchareczki ułatwia też komiksowa konstrukcja książki. Wszystkie czynności niezbędne do wykonania potrawy pokazano na zdjęciach.
Konkurs kulinarny!!!

Do wygrania 10 egzemplarzy pierwszego w Polsce komiksu fotokulinarnego. Przekonaj się, że gotowanie z „Kuchareczką” to świetna zabawa!
Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

"Czy rucola jest sałatą?", by książka znalazła się u ciebie w domu.

Odpowiedzi przysyłajcie na adres konkurs@polki.pl w dniach od 23 do 30 stycznia. Wyniki zamieścimy 31 stycznia. W temacie e-maila należy wpisać hasło: kuchareczka.

Konkurs został zakończony. Nagrody otrzymują:
1. Joanna Jakubczak, Gostyń
2. Andrzej Koenig, Katowice
3. Małgorzata Wojdyła, Cieszyn
4. Katarzyna Zienkowska, Kodeń
5. Grzegorz Siewior, Katowice
6. Krystyna Kubas, Ślemień
7. Teresa Pindel, Krzeszów
8. Irena Wawrzyczek, Golasowice
9. Beata Brachaczek, Jastrzębie
10. Emilia Skorupińska, Szczecin


Aleksandra Dembska, „Kuchareczka, przepisy z pieprzykiem”, Edipresse Polska S.A.,2007
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (12)
/08.08.2007 23:11
same pychotki, nauczyłam się od kuchareczki robić tofu! super pomysł i do tego 100% vege! a chamowatym pannom z kilku poprzednich maili szczerze współczuję braku poczucia humoru i dystansu.
/23.04.2007 16:04
drogie panienki o innym poczuciu piekna .Szczerze radze kupic sobie lustro i wreszcie zobaczyc swoje grube tylki, obwisle biusty, pomarszczone i inaczej piekne buzie ( fasady ).Dzieki temu bedziecie mialy mozliwosc porownania sie. Szarych komorek raczej nie jestescie w stanie porownac.
/02.03.2007 16:18
ja kocham gotowac i uwazam, ze ta panna miala bardzo fajny pomysl,tylko szkoda ze wszystkie przepisy sa wegetarianskie, bo ja uwielbiam miesko.Podziwiam ja za odwage.
POKAŻ KOMENTARZE (9)