Kolekcja czekolady Lindt Excellence

Charakterystyczną cechą tej czekolady jest wyważone połączenie mleka i kakao.
/ 16.03.2007 13:03

Kunszt Szwajcarskich Mistrzów Czekolady opiera sie na doświadczeniu - Lindt to ponad 150 lat tradycji. Unikalne receptury zbierane i doskonalone przez pokolenia pozwoliły stworzyć najbardziej wyrafinowany smak w najcieńszej tabliczce Excellence.

Odkryj Tajemnicę doskonałości wyjątkowych czekolad Excellence.


Excellence 70% Cocoa
Czekolada, która spełni oczekiwania wszystkich miłośników gorzkich czekolad  delektujących się wyjątkowym smakiem i aromatem pochodzącym z najlepszych ziaren kakaowych. To słynna już receptura zawierająca 70% cennego kakao wraz z całym jego bogactwem.


Excellence 85% Cocoa
Dla prawdziwych koneserów, stworzona z najszlachetniejszych odmian ziarna kakaowego i starannie wyselekcjonowanych składników. Czekolada  najwyższej jakości o 85% zawartości kakao z cukrem trzcinowym w pełni oddaje wyrafinowanie szwajcarskiej receptury.


Excellence Milk Extra Creamy
Ta czekolada pozwala odkryć prawdziwy mleczny smak: wyjątkowo delikatne połączenie smaku kakao i mleka. Stworzona według tradycyjnej receptury Lindt, bardzo kremowa i jedwabista powoli rozpływa się w ustach uwalniając swój unikalny smak.Excellence Wallnut
To wyjątkowe połączenie doskonałej, mlecznej czekolady z kawałkami orzechów włoskich, pokrytych delikatną polewą karmelową.
Excellence Intense Orange
To wyjątkowe połączenie aromatycznej gorzkiej czekolady z intensywnym, soczystym smakiem pomarańczy wzbogaconym płatkami migdałów.