Masz konto w tym banku? Od piątku do poniedziałku nie wykonasz żadnego przelewu, bo bank zawiesi usługi!

Sprawdź,czego nie będziesz w stanie zrobić w najbliższy weekend!
kobieta przy bankomacie fot. Fotolia
Masz konto w Alior Banku? Jeśli tak, to uzbrój się cierpliwość. Od piątku 24 marca od godziny 23:00 do 27 marca (poniedziałek) do 6:00 nastąpi przerwa w dostępie do niektórych usług banku. O co dokładnie chodzi? Klienci banku nie będą mieli dostępu do bankowości internetowej oraz mobilnej. Ograniczony będzie więc dostęp do niektórych produktów i usług. Jak się okazuje, klienci nie będą też mogli skorzystać ze stacjonarnych oddziałów Aliora. Działać będę karty płatnicze, więc klienci swobodnie będą mogli pobierać pieniądze ze swoich kont oraz dokonywać płatności kartą w sklepach.

Pieniądze klientów banku BGŻ znikają z kont!

Do jakich usług Alior Banku nie będą mieli dostępu klienci?

W czasie zawieszenia usług klienci nie będą mogli:
  • dokonywać przelewów,
  • wykonywać płatności internetowych,
  • dokonywać płatności BLIKiem, 
  • korzystać z bankowości elektronicznej.

W czasie prac systemy bankowości internetowej będą niedostępne. Zatem nie będzie możliwości dokonywania przelewów, ani sprawdzania stanu konta. Prosimy klientów, aby uwzględnili przerwę w dostępie do usług w swoich planach dotyczących operacji bankowych i zachęcamy do ich wykonania z odpowiednim wyprzedzeniem.
- Joanna Nagierska

 
Do jakich usług będą mieli dostęp klienci Alior Banku?
Klienci nie pozostaną jednak bez środków płatniczych. Będą mieli pełen dostęp do płatności kartą (zbliżeniowo oraz tradycyjnie). Będą też mogli bez problemu pobierać pieniądze ze swojego konta.

Przesłałaś pieniądze na niewłaściwy numer konta? Będzie na to sposób. Kancelaria prezydenta Dudy już nad tym pracuje. Tylko czy się uda?

 

Przez cały okres niedostępności systemów bankowych klienci będą mogli realizować transakcje kartami płatniczymi, tzn. płacić nimi w sklepach i punktach usługowych, a także wypłacać środki z bankomatów.
- Joanna Nagierska

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)