Reklamacje z przeceny

Reklamacje z przeceny

Rzeczy upolowane na przecenie także możesz zwrócić.
/ 14.04.2008 10:07
Reklamacje z przeceny
Kupując przeceniony towar, pamiętaj:

1. Zawsze zachowaj paragon, może być przydatny, gdyby okazało się, że rzecz trzeba reklamować.

2. Twoja reklamacja nie zostanie uwzględniona, jeżeli w chwili zakupu wiedziałaś o tym, że towar ma wadę.

3. Artykuł przeceniony podlega reklamacji, tak jak każdy inny. Nie można jedynie reklamować wady, która sprawiła, że został przeceniony (np. jeżeli kupiłaś buty po niższej cenie z uwagi na przebarwienie skóry, a bez powodu odpadł ci obcas, możesz złożyć reklamację).
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/14.12.2008 09:52
kupiłem wczoraj w sklepie kurtkę skórzaną z przeceny za 750 zł, pojechałem w niej od razu do domu, w domu zobaczyłem że w miejscu gdzie się oparłem zeszłą farba i jest biała plama. taka sytuacja dzieje się na każdym zagięciu kurki :( do kurtki była dołączona ulotka iż nie jest to wadą .. jednak dochodzę do wniosku że za tydzień będzie ona cała starta ... czy mam prawo do reklamacji, do zwrotu ? czy padłej ofiarą zakupu drogiej tandety ? jestem zdruzgotany i załamany.
/12.07.2007 12:12
Bardzo proszę nie piszcie, że towar można zwrócić(bo zwroty zależą od dobrej woli firmy), możne go reklamować jeżeli posiada wadę. Ale to dwie różne sprawy!! Wprowadzacie konsumentów w błąd, którzy uważają, że karzdy towar mogą zwrócić bo np. kolor przestał im się podobać. Powoduje to pózniej niepotrzebne zamieszanie
/12.07.2007 18:56
Drogi Sprzedawco, redakcja nie pisze nic o tym, ze towar mozna zwrocic, gdyz, np. kolor przestal sie podobac. mysle ze jest to logiczne, iz taka rzecz nie podlega reklamacji. poza tym uwazam, ze redakcji chodzilo o to, by uswiadomic konsumenta, ze produkt z wyprzedazy tez mozna reklamowac. zrozumialy tekst.
POKAŻ KOMENTARZE (2)