Park Avenue Apartments - nowa inwestycja w Krakowie fot. Materiały prasowe

Park Avenue Apartments - nowa inwestycja w Krakowie

W Krakowie powstaje Park Avenue Apartments. Czym urzeknie przyszłych nabywców?
Milena Oszczepalińska / 17.06.2015 06:49
Park Avenue Apartments - nowa inwestycja w Krakowie fot. Materiały prasowe

Kto nie chciałby mieszkać w luksusowym apartamencie z widokiem na Wawel w otoczeniu zieleni i natury, a jednocześnie bardzo blisko centrum miasta? Taką możliwość daje nowa inwestycja firmy Echo Investment S.A. Idealna dla każdego, kto ceni komfort, bezpieczeństwo i elegancję.

Czym charakteryzuje się projekt Park Avenue Apartments?

Ekskluzywny kompleks kameralnych apartamentowców Park Avenue Apartments powstaje w znakomitej lokalizacji nad samym brzegiem Wisły przy ulicy Czarodziejskiej w Krakowie. W ramach tej unikalnej inwestycji do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną 53 ekskluzywne apartamenty. Park Avenue Apartments wyróżnia również najwyższy standard i komfort, który według ekspertów przekłada się bezpośrednio na poziom satysfakcji z naszego życia.
Mamy świadomość, że mieszkańcy Park Avenue Apartments mogą mieć różne osobowości. Zaprojektowanie wnętrz odpowiadających odmiennym potrzebom i indywidualnym gustom, to ogromne wyzwanie. Celem, jaki nam przyświecał podczas prac na projektami, było wyłonienie najważniejszych atutów inwestycji i połączenie ich z uniwersalną estetyką.
Mateusz Stolarski CEO biura architektonicznego Tamizo Architects

Aranżacje wnętrz z myślą o komforcie mieszkańców

Komfort to przyjemność czerpana z przebywania w estetycznym wnętrzu. To także funkcjonalność ułatwiająca życie oraz zapewniająca poczucie prywatności i intymności wynikające z możliwości nacechowania przestrzeni osobowością właściciela.

Aby wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów i zapewnić im maksymalne poczucie komfortu, firma Echo Investment S.A. poprosiła architektów z pracowni Tamizo Architects o przygotowanie dwóch propozycji aranżacji wnętrz, które mogą stanowić inspirację dla przyszłych właścicieli:
  • Projekt Classic - nieco stonowany, odzwierciedlający dystyngowany styl. Do produkcji podłóg wykorzystano naturalne, szerokie i długie dębowe deski. Klasyka przejawia się tu także poprzez wykorzystanie szlachetnych materiałów, takich jak trawertyn, którego użyto do wykończenia wnętrz w łazience, kuchni oraz w salonie. Z kamienia wykonano między innymi wannę, umywalkę oraz stół. Całość dopełnia jasna barwa ekskluzywnych kanap i foteli, których obicia wykonano z materiału połączonego z naturalną skórą.
  • Projekt Modern - to odpowiedź na ogólnoświatową fascynację miedzią. To trend, który w ostatnim czasie wywarł niezwykle silny wpływ na architekturę wnętrz. Miedź obecna jest w elementach wykończenia i dodatków. Nowoczesnego charakteru aranżacji nadają również kamienne podłogi oraz charakterystyczne, odważne projekty kuchennych szafek i blatów, które nie posiadają cokołów. Styl Modern to rozwiązanie dużo odważniejsze, dla osób świadomych i stawiających wyrazistość wyżej od ponadczasowej klasyki.
Materiały prasowe - Echo Investment S.A.