25 lat Poradnika Domowego!

Przeczytaj, co przygotowaliśmy dla naszych Czytelników z okazji tego wyjątkowego jubileuszu
25 lat Poradnika Domowego! fot. Edipresse Polska S.A
W tym roku miesięcznik „Poradnik Domowy” obchodzi swoje 25lecie. Urodzinowe wydanie magazynu pojawiło się na rynku 8 października br. Oto niespodzianki, które przygotowaliśmy dla was z tej okazji:

Wyjątkowa, jubileuszowa okładka

Po raz pierwszy, „Poradnik” ukaże się w trzech wersjach okładkowych do wyboru. Bohaterkami okładek są Katarzyna Glinka, Katarzyna Skrzynecka oraz Katarzyna Dowbor.

Jakie niespodzianki znajdziesz w magazynie?

W magazynie czytelniczki znajdą m.in.  historię powstania „Poradnika”- opowiedzianą przez Katarzynę Grocholę, dawną dziennikarkę magazynu, opowiadanie o miłości napisane z okazji jubileuszu przez Wojciecha Zawiołę oraz wciąż aktualne modowe hity lat ’90.

Sprzedaż magazynu wspiera kampania promująca w tytułach i serwisach z portfolio Edipresse Polska.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/2 lata temu
Szanowna Redakcjo, jestem Waszą wierną czytelniczką od pierwszego numeru. Często znajdowałam na Waszych łamach wiele ciekawych treści, z zainteresowaniem witałam nowe działy, nową szatę graficzną. Niestety, po przeczytaniu najnowszego numeru Poradnika (nr 8 - z lipca 2016 r.) rozczarowałam się bardzo i postanowiłam do was napisać. O ile do tej pory Poradnik "trzymał poziom" językowy (zdarzały się błędy, ale było ich niewiele i niezbyt rażące), o tyle w ostatnim numerze jest ich zdecydowanie zbyt dużo, żeby przejść nad nimi do porządku dziennego. Otóż błędy ortograficzne (zwłaszcza rażące) chyba nie powinny się zdarzać w piśmie z taką tradycją, a w numerze 8/2016 jest ich co najmniej kilka (np. marchwii - s. 21, "... tusz się rozmarze" (!) - s. 32, "długodziałające" - s. 60). Ponadto numer obfituje w inne rodzaje błędów, np. błędy fleksyjne i składniowe - "pomidora sparz wrzątkiem" (s. 26), "użyj dezodorant" - (s. 29); błędy logiczne - w artykule "Nasze miejsce na Ziemi" w wypowiedzi bohaterów jest mowa o tym, że 12 lat temu postanowili poszukać swojego miejsca na Ziemi, a w kolumnie obok pojawia się informacja, że wprowadzili się do tego domu w grudniu 2000 r. (czyżbyśmy mieli 2012 rok?) czy cytat ze s. 14: "do pasiastej spódnicy załóż spódnicę..."; błędy redaktorskie wynikające z niedbałej korekty, np. "przeciwyutleniacz" (s. 26) czy "Radikal" (s. 34), "1 second" (s. 35) i inne. Szanowna Redakcjo, jeżeli w dalszym ciągu będą się w Waszym piśmie zdarzały podobne błędy w takiej ilości jak w aktualnym numerze, z przykrością zrezygnuję z jego kupowania, bo drażni mnie bylejakość. I chyba nie będę jedyna. J. Miękina-Pindur PS. Żeby znaleźć jakikolwiek adres mailowy, na który można przesłać do Was wiadomość, straciłam kilka minut. Może warto jednak gdzieś w numerze lub na stronie go umieścić...
/2 lata temu
Witam, Na 25 lecie waszego pisma wygrałam zestaw książek. Niestety do tej pory nie otrzymałam tej nagrody, a wysłałam wszystkie dane 8 stycznia.