Kanye West fot. ONS.pl

Kanye West kontrowersje - Gorący news - Rasizm

Co tym razem wykombinował?
Joanna Mroczkowska / 06.09.2016 09:25
Kanye West fot. ONS.pl

39-letni Kanye West nie spocznie póki nie zostanie okrzyknięty najbardziej kontrowersyjnym (szalonym) celebrytą w historii świata. Dotychczas referował do siebie jako boga, ogłosił swoją kandydaturę na prezydenta USA, codziennie mówi o swoim niedoścignionym geniuszu, a nawet jakiś czas temu zbierał pieniądze od zwykłych ludzi na swoje wybujałe projekty. A co wykombinował tym razem?

38 absurdalnych zasad z pokazu Kanye Westa

Kanye West okrzyknięty rasistą przez internautów

Mam wrażenie, że mąż Kim Kardashian większość z tych absurdalnych sytuacji stwarza nieświadomie. A może jest już tak zatracony w oparach absurdu, że całkowicie oderwał się od rzeczywistości...?

Ostatnio na swoim profilu na Twitterze zamieścił ogłoszenie o castingu do swojego najnowszego pokazu Yeezy. Nic by w tym dziwnego nie było gdyby nie to, że są do niego obostrzenia. Modelki/modele, którzy mogą pojawić się na wybiegu muszą być multirasowi.

Co w tym takiego dziwnego? Oczywiście, rasowy podtekst. W internecie rozpętała się burza! Internauci zwrócili uwagę na to, że mimo, że międzyrasowe związki są piękne to wykluczanie osób ze związków jednej rasy jest tak samo rasistowskie.

Projekty Yeezy Season 2, które chcemy mieć

Oburzenie jest ogromne! Jestem tylko ciekawa, co działoby się w Internecie, gdyby gwiazda z białą skórą zastrzegłaby, że w jej pokazie będą chodzić jedynie "białe" modelki. Czy Kanye jest totalnie bezkarny czy zwyczajnie ludzie dzielą na 2 wszystko, co powie? I jego absurdalne zachowania nie są brane, tak całkowicie, na poważnie.