Zdradź nam swoje sposoby na wakacyjne pakowanie i wygraj 1 z 5 walizek OCHNIK!

Pakowanie się na wakacje to prawdziwa sztuka. Zdradź nam, jak to robisz i wygraj walizkę idealną na wakacje!
4 miesiące temu
Zdradź nam swoje sposoby na wakacyjne pakowanie i wygraj 1 z 5 walizek OCHNIK! fot. Adobe Stock

Wiecznie niedopinająca się walizka? Obawa, że ubrania się pogniotą? A może strach przed rozlaniem się perfum lub co gorsze - podkładu? Zna to większość kobiet! Jeśli ty również masz problem ze spakowaniem się na wakacyjny wyjazd, to sprawdź 5 porad, które mogą ci pomóc. Jeśli masz swoje tajne triki na pakowanie walizki, to koniecznie się nimi podziel. Do wygrania walizka OCHNIK! 

Jak spakować się na wakacje? 5 prostych porad!

1. Wybierz odpowiednią walizkę.

Odpowiednią czyli jaką? Walizka powinna być duża i pojemna - to oczywiste. Najlepsze są te jednokomorowe, ponieważ zapewniają najwięcej przestrzeni. Ważne jest też, by walizka była wykonana z lekkiego materiału, co ułatwi pakowanie i noszenie bagażu. Aby wygodnie przemieszczać się po lotnisku, walizka powinna mieć 4 koła oraz poręczny uchwyt! 

Właśnie taką walizkę OCHNIK możesz wygrać w naszym konkursie! 

2. Od największego do najmniejszego

Aby w 100% wykorzystać powierzchnię walizki na dno włóż najcięższe i największe rzeczy. Luki i zagłębienia wypełnij mniejszymi ubraniami i przedmiotami. 

3. Kończące się kosmetyki lub miniaturki

Zapomnij o wielkich szamponach do włosów, żelach pod prysznic czy peelingach! Na wakacje kup kosmetyczne miniaturki, które znajdziesz w prawie każdej drogerii albo po prostu wybierz te kosmetyki, które się kończą. Będę lżejsze i co najważniejsze - po ich wykorzystaniu opakowanie wyrzucisz w hotelu, więc twoja walizka zyska trochę wolnej przestrzeni!

4. Roluj!

Nie składaj w kostkę! Zamiast tego roluj swoje ubrania. Nie tylko zaoszczędzisz sporo miejsca, ale i unikniesz zagnieceń, które potem ciężko jest wyprasować. 

5. Przygotuj zestaw ubrań

Pierwszą zasadą pakowania jest przygotowanie planu idealnego! Zamiast wrzucać do walizki wszystkiego, co popadnie, zastanów się, co będzie ci potrzebne. Postaraj się przemyśleć, ile ubrać będziesz potrzebować na cały wyjazd. Najlepiej, jeśli przed wyjazdem zrobisz sobie zestawy ubrań i dodatków na każdy dzień. 

Fot. Adobe Stock

To tylko niektóre przydatne porady. A jakie są twoje metody? Zdradź nam je i wygraj walizkę OCHNIK

 

Zadanie konkursowe

Podziel się z nami swoimi sprawdzonymi trikami na pakowanie walizki.

Nagroda:

5 x walizka OCHNIK o wartości 429, 90 zł
 

Powodzenia!

 
Materiał powstał przy współpracy z marką OCHNIK
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/3 miesiące temu
Mąż zawsze śmieje się ze mnie gdy widzi jak się pakuje, ale z drugiej strony zawsze podziwie i patrzy z niedowierzaniem jak zmieszczę w walizce poprostu wszystko ! Kiedy mamy ograniczony bagaż nie pakuje np kosmetyków w kosmetyczce, bo jak wiadomo skupione w kosmetyczce kosmetyki zajmują więcej miejsca, ja rozkładam kosmetyki (oczywiście wcześniej zabezpieczając je w folii) po walizce, wkładam no w kieszenie spodni, układam między skarpetkami, "wciskam" je w luki i wolną przestrzeń tak że nie widać by zajmowały miejsce w bagażu. Staram się nie pakować rzeczy w worki i woreczki, bo taki pakunek zajmuje więcej miejsca, każda jedną rzecz układam jak klocki lego jeden do drugiego i tak zajmuje każdy milimetr wolnej przestrzeni.
/3 miesiące temu
Mam nadzieję, że faceci też mogą brać udział w konkursie? ;)