Podróżuj z Beatą Pawlikowską - odcinek 7 - pakowanie

Czy wiesz, jak się pakować, by w trakcie podróży niczego ci nie zabrakło? Beata Pawlikowska podpowiada, co i jak spakować na wyjazd!
Agata Bernaciak / 23.09.2016 05:55

Zwykle przed wyjazdem masz wrażenie, że bierzesz za mało/za dużo rzeczy? Martwisz się, że o czymś zapomnisz? Beata Pawlikowska podpowiada, ile ubrań starczy ci na 2-3 tygodniową podróż oraz ile pieniędzy wziąć na wyjazd, by czuć się komfortowo. Zobacz film!

Podróżuj z Beatą Pawlikowską: pakowanie

W tym odcinku Beata Pawlikowska podpowiada, ile ubrań powinnaś spakować do walizki na wyjazd.

Choć sama podróżniczka wyznaje zasadę "im mniej, tym lepiej", w tym miejscu warto zaznaczyć, że ubrania, które weźmiesz ze sobą, powinny być wykonane z profesjonalnych tkanin.

 

My man :)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Beata Pawlikowska (@beata.pawlikowska)

Beata Pawlikowska zdradza również, co zawsze zabiera w podróż i na jakie parametry zwraca uwagę przy zakupie ubrań (inne bierze ze sobą na wyjazd w góry, inne w tropiki).

Znana podróżniczka pokaże wam, jakie ciuchy towarzyszą jej w dalekich wyprawach i podpowie, ile pieniędzy wziąć ze sobą na wyjazd. Martwisz się, że ktoś cię okradnie? Poznaj sposoby Beaty Pawlikowskiej na zabezpieczenie gotówki przed złodziejami. One naprawdę są genialne!

Zapraszamy!

Dokąd jechać? Podpowiada Beata Pawlikowska