Leniwie może być również w domu pod lampką, ale prawdziwą frajdę daje lenistwo na 100 procent, z piekącym słońcem nad głową i kolorowym drinkiem w ręce. Propozycja dla tych, którym nie zależy specjalnie na tradycyjnej kapuście z grzybami i puchowych kurtkach. Ciepłe kraje przyjmą  Was z otwartymi ramionami.

Jak spędzić święta inaczej?

Stop! Stop tradycyjnym świętom. Ścieraniu kurzy, froterowaniu podłóg, gotowaniu do białego rana, nerwowej atmosferze, niechcianym odwiedzinom, wymuszonym uśmiechom... Niech w tym roku będzie inaczej! Zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji. Oto nasze propozycje alternatywnych sposobów spędzania Bożego Narodzenia.
/ 30.05.2019 11:00
Leniwie może być również w domu pod lampką, ale prawdziwą frajdę daje lenistwo na 100 procent, z piekącym słońcem nad głową i kolorowym drinkiem w ręce. Propozycja dla tych, którym nie zależy specjalnie na tradycyjnej kapuście z grzybami i puchowych kurtkach. Ciepłe kraje przyjmą  Was z otwartymi ramionami.

Święta w górach i na stoku

Święta w górach to oferta dla wszystkich tych, którzy nie potrafią usiedzieć na miejscu nawet w Boże Narodzenie oraz którym śnieg i stok potrzebne są do życia jak tlen. Wycieczka w góry to nie tylko zostawienie za sobą świątecznego rozgardiaszu i bieganiny w poszukiwaniu odpowiedniego karpia, ale także możliwość aktywnego wypoczynku. Jesteśmy pewni, że Tatrach lub Alpach nie dogoni Was żadna ciocia ze strony ojca, której nie widzieliście od 10 lat, a która "przypadkiem" właśnie przejeżdżała akurat koło Waszego mieszkania w Boże Narodzenie. Miłego szusowania!

Boże Narodzenie w SPA

Jesteś kobietą sukcesu? Tytanem pracy? Masz masę pomysłów w głowie, ale powoli zaczyna brakować Ci sił na ich realizację? Jeżeli tylko Twój portfel pozwala na taki wydatek, to udaj się do SPA! Kilkudniowe zabiegi odmłodzą Cię o kilka lat. Masaże, peelingi, kąpiele pobudzające zarówno ciało, jak i umysł… Aby doświadczyć tego wszystkiego można wykupić pobyt w uzdrowisku nad morzem lub w górach, ale również w większych miastach z powodzeniem można oddać się przyjemności relaksu w specjalnych salonach… To wspaniała oferta dla singli, a także pań domu, które opadły z sił po bożonarodzeniowych przygotowaniach. Rano rodzina, po południu seria masaży – wspaniały pomysł!

Uwaga! Wypad do SPA wcale nie musi być drogi, wszystko zależy od tego na ile zabiegów się zapiszemy.

Świąteczna agroturystyka

Chcecie świąt. Wasza mała 2 lub 4-osobowa rodzina. Chcecie karpia po staropolsku, pierogów z kapustą i grzybami, zielonej choinki. Nie bawi Was jednak zabijanie karpia w łazience, pieczenie makowców do północy oraz strach przed nadciągającym z drugiego końca Polski wujostwem. Najprostszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest spędzenie Świąt w gospodarstwie agroturystycznym. Malownicze otoczenie, swojskie jedzenie, brak zmartwień o świąteczne porządki. Bajka! A dla dzieci dodatkowa atrakcja, czyli zwierzęta i mnóstwo białego śniegu wokół, na którym można robić niezliczone ilości orłów czy też aniołków.

Zobacz: Złóż życzenia bożonarodzeniowe!

Świąteczna palma?

Leniwie może być również w domu pod lampką, ale prawdziwą frajdę daje lenistwo na 100 procent, z piekącym słońcem nad głową i kolorowym drinkiem w ręce. Propozycja dla tych, którym nie zależy specjalnie na tradycyjnej kapuście z grzybami i puchowych kurtkach. Ciepłe kraje przyjmą  Was z otwartymi ramionami. Szczęśliwcy, którzy mogą zafundować sobie w środku zimy tygodniowy wypad pod równik mogą być pewni, że z wyjazdu wrócą pełni energii do dalszego działania. Taka forma spędzania grudniowych świąt jest coraz popularniejsza. Może to tam poznasz swoją drugą, oczywiście gorącą połówkę?

Wyślij: Kartki bożonarodzeniowe