Gwiazdkowy shopping po Europie

Kolejny krawat dla narzeczonego, szalik dla mamy? - nie w tym roku. Przedstawiamy garść pomysłów, skąd przywieźć oryginalne prezenty!

/ 09.12.2009 11:33 POWRÓT DO ARTYKUŁU

Wielka Brytania
Dzięki tanim liniom lotniczym zakupy na Wyspach są w zasięgu możliwości wielu Polaków. A shopping w stolicy Wielkiej Brytanii to prawdziwa gratka dla wszystkich fanek tej dyscypliny. Londyn słynie ze świetnych ciuchów, wyszukanych towarów spożywczych ze wszystkich stron świata oraz renomowanych domów handlowych. Szukający podarków gwiazdkowych powinni koniecznie zajrzeć do centrów handlowych: Harvey Nichols (ubrania wszystkich liczących się projektantów), Harrod's (najsłynniejsze i super ekskluzywne) oraz Selfridges (z największym w Europie działem kosmetycznym). Polecamy ponadto Old Spitalfields Market – oryginalny sklep z używaną odzieżą, akcesoriami, jedzeniem organicznym i obrazami. Najlepsze okazje zakupowe trafiają się tam w niedzielę rano.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/13.12.2009 00:26
Za granica na wyprzedażach mozna kupic prawdziwe perełki za grosze, nie to co u nas niby promocja, wyprzedaz a i tak drogo... Tylko,żeby nie zapłacic drugie tyle za dojazd trzeba dobrze przejrzec oferty linni lotniczych (ja korzystam z esky.pl).