Auto - funkcje idealne dla nowoczesnej rodziny.

Poznaj najnowsze urządzenia i aplikacje samochodowe marki BMW.
05.08.2015 10:00
Jesteś fanem nowoczesności, a twój dom zaskakuje nowinkami technicznymi? Jeśli tak, to już teraz nie tylko w mieszkaniu możesz cieszyć się nowatorskimi aplikacjami i funkcjami. iPad w zagłówkach, specjalne aplikacje dla dzieci czy automatyczna kontrola jazdy dostępne są w najnowszych autach.  To właśnie te rozwiązania sprawiają, że podróż samochodem staje się przyjemnością, którą docenią nie tylko miłośnicy technologii, ale niemal każda rodzina, kochająca samochodowe wyprawy. 

1. Multimedialne auto

Jeśli ty i twoja rodzina nie wyobrażacie sobie dnia bez porcji dobrej muzyki, ciekawego filmu albo sympatycznej bajki, to auto wyposażone w nowoczesne urządzenia, będzie dla was idealnym wyborem. Dzięki iPadom, umieszczonym w zagłówkach foteli, nawet podczas podróży, będziecie mogli oddawać się swoim pasjom. Multimedialne wyświetlacze dostępne są w najnowszym BMW serii 2 Gran Tourer. Już teraz umil sobie oraz swojemu dziecku czas w podróży. Wystarczy ulubiony film albo bajka wyświetlona na ekranie monitora, by twoja pociecha pokochała wycieczki. Z kolei multimedialna konsola czy iPad, w które wyposażony jest BMW serii 2 Gran Tourer, idealnie spisze się podczas porannych korków do pracy a powrót do domu nie będzie już tak uciążliwy. 

2. Aplikacja "myKIDIO"

Wiele nowoczesnych aut zaprojektowano z myślą o najmłodszych, ponieważ to właśnie dzieci najciężej znoszą długie podróże. Aby  maleństwo nie musiało narzekać na nudę, samochody wyposażone są w mobile aplikacje, które zapewniają rozrywkę pasażerom tylnych siedzeń. Najnowsze BMW serii 2 Gran Tourer posiada aplikację mobilną "myKIDIO", która zadebiutowała w Niemczech. Nowoczesna aplikacja dostępną jest na tablety, jak iPad i zapewnia duży wybór gier, filmów i bajek. Te wszystkie udogodnienia sprawią, że twoja pociecha będzie się świetnie bawić. Kierowca lub pasażer z przodu ma zaś pełną kontrolę nad treściami, które podczas podróży wyświetlają się dziecku. To dzięki tym wszystkim  funkcjom twoje maleństwo będzie szczęśliwe, a ty spokojnie zajmiesz się prowadzeniem auta. 

3. Automatyczna kontrola auta

Jeśli cenisz sobie komfort, a przy tym nie przejdziesz obojętnie wobec ciekawych nowinek technicznych, sprawdź, jak wyposażone są najnowsze auta. Czujniki, radary, kamery, funkcje kontroli prędkości i hamowania to tylko niektóre udogodnienia, jakie przygotowali producenci największych marek samochodowych. Dzięki tym funkcjom, poczujesz się w swoim aucie nie tylko bezpiecznie, ale i bardzo nowocześnie. Masz świadomość, że podążasz z duchem czasu, jesteś trendy, a twoje bezpieczeństwo jest na najwyższym poziomie. Nowe, rodzinne BMW serii 2 Gran Tourer posiada szereg imponujących funkcji, które przydadzą się każdemu miłośnikowi nowoczesności. Samochód wyposażony jest w pięć nowo opracowanych silników turbo o trzech i czterech cylindrach, wyżej poprowadzoną linię dacu, która umożliwia komfotr jazdy oraz szereg zabezpieczeń, które kontrolują auto. Dwustrefowa klimatyzacja automatyczna, czujniki parkowania z tyłu, regulator prędkości z funkcją hamowania oraz wielofunkcyjna kierownica, dostepne w wersji "Advantage" sprawią, że samochodowe wycieczki będą przyjemnością. Sama przekonaj się, ile radości mogą dać nowoczesne urządzenia, dostępne w tym aucie. 

Zobacz film, prezentujący najnowszy model BMW serii 2 Gran Tourer.