Single i Remiksy fot. Serwis prasowy

Single i Remiksy

O singlach, którzy naprawdę stających się niewolnikami wychwalanej przez siebie wolności i kariery...
Joanna Szczepaniak / 16.05.2014 08:45
Single i Remiksy fot. Serwis prasowy

Po owacyjnym przyjęciu spektaklu „Single i remiksy” w Londynie w ubiegłym roku, producent spektaklu – Teatr MY na zaproszenie Sygn Typ Events przyjął kolejne zaproszenie i  spektakl w reżyserii Olafa Lubaszenko znów pokazany zostanie w Mermaid Theatre w Londynie już 07 czerwca 2014 r. W obsadzie m.in Anna Mucha oraz Weronika Książkiewicz, Lesław Żurek i Wojciech Medyński.

"Single i remiksy" - o spektaklu

Sztuka „Single i Remiksy” Marcina Szczygielskiego to komedia demaskująca mechanizmy korporacyjnych stosunków i obnażająca rzeczywisty charakter życia wielkomiejskich singli, pozornie gloryfikujących swoją niezależność  i swobodę, a tak naprawdę stających się niewolnikami wychwalanej przez siebie wolności i kariery. Magda, kobieta sukcesu, prezes wielkiej korporacji wydawniczej, stawia na singli, bo przecież – jak mówi – singiel to najlepszy utwór na płycie. W firmie, którą dowodzi, szansę na karierę mają tylko single, więc wszyscy, którzy singlami nie są, wolą ukrywać swoje związki i małżeństwa. Gdy korporacja zostaje wchłonięta przez inną, większą, a nowe szefostwo postanawia zmienić charakter firmy na prorodzinny, Magda wpada w panikę.


Tym większą, że do Polski wysłany zostaje nowy przełożony, którego zadaniem ma być zweryfikowanie przede wszystkim jej pracy. Magda natychmiast musi zdobyć partnera! Jak jednak ma to zrobić, gdy przez całe swoje dotychczasowe życie unikała związków jak ognia i po prostu nie potrafi zbudować miłosnej relacji? Dochodzi do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie zatem…. wydanie służbowego polecania. Pech w tym, że wyznaczony do realizacji matrymonialnego zadania podwładny już ma żonę, którą w dodatku kocha, a wysłany z centrali weryfikator ma zjawić się w firmie lada chwila….


Więcej nowych spektakli teatralnych: