Nigdy nie zakocham się fot. materiały prasowe

"Nigdy nie zakocham się"

"Nigdy Nie Zakocham się" to świetna miłosno – kryminalna komedia autorstwa Cezarego Harasimowicza. Pełna pomyłek i zaskakujących zwrotów akcji, gdzie spryt miesza się z naiwnością, a pożądanie z nienawiścią.
/ 04.11.2011 14:55
Nigdy nie zakocham się fot. materiały prasowe
Z londyńskiej galerii ginie słynny 46 karatowy brylant „Grot Kupidyna” warty 2 miliony funtów. Policja rozpoczyna śledztwo w tej sprawie. W hotelowym pokoju nr 21 (przypadkiem?) spotyka się Diana – kobieta z przeszłością i Ernest – mężczyzna po przejściach. Z czasem okazuje się, że obydwoje mają coś wspólnego z zaginionym brylantem. Na pozór przypadkowa znajomość wyjawia wyrafinowanie i przebiegłość bohaterów.  Zagmatwana sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej kiedy między Dianą a Ernestem rodzi się uczucie.

Wartka akcja, inteligentne dialogi i nieprzewidywalność kolejnych wydarzeń to główne zalety sztuki. Oglądając Nigdy Nie Zakocham Się będziemy świadkami odwiecznej walki płci, gdzie każda ze stron chce udowodnić swoją wyższość. Jak zakończy się historia obcych sobie osób, które połączyła miłość....do brylantów? A może przeciwnie wygra namiętność?  Odpowiedź już wkrótce.

Obsada :  
 
DIANA – Grażyna Wolszczak
ERNEST – Jacek Poniedziałek, Piotr Gąsowski

Terminy:

30.11.2011 – Teatr Palladium, Warszawa – spektakl „andrzejkowy”!
21.12.2011 – Teatr Palladium, Warszawa


"Nigdy nie zakocham się", Reżyseria: Grzegorz Chrapkiewicz, Scenariusz:  Cezary Harasimowicz