PLAKAT LADY FOSSE2 fot. materiały prasowe

Lady Fosse 2 w Teatrze Capitol

Wyjątkowe show taneczne w wykonaniu artystów znanych z programów TVN „Taniec z gwiazdami” oraz „You can dance” na deskach Teatru Capitol.
/ 11.01.2012 16:40
PLAKAT LADY FOSSE2 fot. materiały prasowe
Lady Fosse 2 to wyjątkowe show taneczne w wykonaniu artystów znanych z programów TVN „Taniec z gwiazdami” oraz „You can dance”. Historia kobiety opowiedziana tańcem: tytułowa Fosse, pełna wdzięku i wrodzonej elegancji, ponętna, czasem drapieżna, a czasem romantyczna wyraża w tańcu istotę kobiecej natury.

W rytmie jazzu, rock and rolla, quickstepa i rumby najlepsi polscy tancerze zabierają widzów w szaloną podróż przez najpiękniejsze chwile w historii tańca- od lat dwudziestych do współczesności.

Po raz kolejny na scenie Teatru Capitol spotykają się wielokrotni mistrzowie polski i finaliści mistrzostw świata, rywalizujący dotąd ze sobą zarówno na światowych turniejach tańca jak i w programach telewizyjnych.

Porywająca muzyka, wspaniałe układy choreograficzne, spektakularna oprawa widowiska i historia miłosna – wszystkie te elementy sprawiają, że widzów Lady Fosse 2 czeka niezapomniane przeżycie i moc wrażeń.

Wśród wykonawców:
Rafał Maserak
Łukasz Czarnecki
Tomasz Barański
Marcin Olszewski
Magdalena Soszyńska-Michno
Ewa Szabatin
Anna Bosak
Basia Zielińska

Reżyseria choreografia: Paweł Michno
Scenografia: Dorota Banasik