Fredro dla dorosłych fot. mat. prasowy

Karnawał z Fredro dla dorosłych w Teatrze 6. piętro

Jolanta Fraszyńska, Joanna Liszowska, Michał Żebrowski i Konrad Darochy na jednej scenie w sztuce "Fredro dla dorosłych mężów i żon"
/ 03.01.2011 14:54
Fredro dla dorosłych fot. mat. prasowy
Tylko w styczniu Teatr 6.piętro zaprasza Was na 9 wyjątkowych spektakli legendarnej Fredrowskiej komedii. Będziecie Państwo mieli okazję nie tylko podziwiać brawurową grę znakomitych aktorów – Jolanty Fraszyńskiej, Joanny Liszowskej, Michała Żebrowski i Konrada Darochy, ale także cieszyć się z niepowtarzalnej karnawałowej atmosfery wieczoru.

Podczas tych spektakli spotka Was wiele miłych niespodzianek, wśród których znajdzie się i losowanie zupełnie wyjątkowych nagród, i szansa na pojawienie się na scenie w otoczeniu aktorskich gwiazd.

"Fredro dla dorosłych mężów i żon" to inteligentna zabawa z teatralną tradycją. Opowiadana z żywiołowym humorem historia o zdradzających i zdradzanych mężach, żonach i ich kochankach z zaskakującą puentą i dużą dozą niepoprawności.  Rewelacyjna gra aktorska, błyskotliwa inscenizacja, zaskakująca interpretacja i przyjemność słuchania polszczyzny w najlepszym wydaniu.

Zagrany od dnia premiery ponad 250 razy spektakl, jest wciąż oblegany przez widzów, a według rankingu tygodnika Wprost osiągnął status jednego z najchętniej oglądanych spektakli dramatycznych w Polsce. Od października 2010 roku Fredro Dla Dorosłych Mężów i Żon widnieje w stałym repertuarze na deskach Teatru 6.piętro.

W sztuce występują:

Elwira   – Jolanta Fraszyńska

Justysia – Joanna Liszowska

Alfred    –  Konrad Darocha

Wacław –  Michał ŻebrowskiAdaptacja, reżyseria i inscenizacja – Eugeniusz Korin

Scenografia – Paweł Dobrzycki

Kostiumy – Agnieszka Maciejak

Sztuka będzie wystawiana w dniach  18 – 30 stycznia 2011 w Teatrze 6. Piętro