POLECAMY

Dziewczyny (po 50-tce) z kalendarza

To nie kolejny perwersyjny pomysł Hugh Hefnera, ale tytuł sztuki teatralnej, która niedługo będzie miała swoją premierę w warszawskim Teatrze Komedia.

To nie kolejny perwersyjny pomysł Hugh Hefnera, ale tytuł sztuki teatralnej, która niedługo będzie miała swoją premierę w warszawskim Teatrze Komedia.

Pamiętacie film „Dziewczyny z kalendarza”, w którym sympatyczne dojrzałe panie zdecydowały się wystąpić nago w kalendarzu, z którego dochód miał zostać przeznaczony na miejscowy szpital? Ta historia zainspirowała reżysera Tomasz Dutkiewicza, który postanowiły przenieść ją na deski teatru.

"Dziewczyny z kalendarza" to oparta na faktach przepiękna opowieść o miłości, przyjaźni i tolerancji. To pełna śmiechu i wzruszeń historia kobiet, które miały odwagę przeciwstawić się konwenansom i upływowi czasu. Co więcej, zrobiły to z hukiem i dużym poczuciem humoru!

Plakat promujący sztukę "Dziewczyny z kalendarza"

W spektaklu rozbiorą się, o przepraszam, zagrają: Barbara Bursztynowicz, Hanna Dunowska, Bożena Dykiel, Marta Klubowicz, Karolina Nowakowska, Izabella Olejnik, Maria Pakulnis, Halina Rowicka, Grażyna Wolszczak, Grzegorz Sikora, Krzysztof Janczar, Bartosz Obuchowicz.

Premiera: 6 października, godzina 19:00.

Z pewnością będzie na co popatrzeć!

Fot. Teatr Komedia

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/6 lat temu
Super pomysł,i super BABKI!!Jak widzę panią Izabellę Olejnik,która uwielbiam,cenie za poczucie humoru,to staje mi Ona przed oczami,jako kasjerka w barze APIS"poproszę pure ze smalcem,nie ma za smalcem,jest z dżemem,to poproszę" hahaha super komedia,absurdy komunistycznego dnia:)
/6 lat temu
to z komedii "MIŚ",oko reżysera powala mnie do dziś!:)
/7 lat temu
super
POKAŻ KOMENTARZE (3)