Tamara Arciuch fot. serwis prasowy

Daria Widawska i Tamara Arciuch w sztuce Drugi rozdział

Opowieść o przewrotności ludzkich uczuć, trudzie małżeństwa, zdradzie, szaleńczej miłości i życiowym niespełnieniu.
/ 01.03.2012 10:37
Tamara Arciuch fot. serwis prasowy

„Pomyślcie tylko, jakie życie było proste, gdy byliśmy dziećmi. Bez względu na to, ile się narozrabiało, w domu i tak czekało ciastko.”
Neil Simon
„Drugi Rozdział”

O sztuce:
George to niedawno owdowiały pisarz w średnim wieku. Jego brat Leo na siłę szuka mu nowej partnerki życiowej. Jenny to świeża rozwódka, którą na randki próbuje umawiać jej przyjaciółka Faye. Pewnego wieczoru, zupełnie przypadkiem, George wykręca numer telefonu Jenny po to, by zupełnie niespodziewanie młodzieńczo się w niej zakochać i  dwa tygodnie później wziąć z nią ślub. Życie jednak szybko weryfikuje różowy scenariusz. Na jaw wychodzą skrywane problemy nowożeńców, które stawiają ich związek pod znakiem zapytania. George tęskni za zmarłą żoną, a Jenny odkrywa zaskakujący sekret przyjaciół.
Tytułowy drugi rozdział to próba ułożenia sobie przez bohaterów życia jeszcze raz. To opowieść o przewrotności ludzkich uczuć, trudzie małżeństwa, zdradzie, szaleńczej miłości i życiowym niespełnieniu.
Pełen humoru tekst jednocześnie wzrusza i trzyma w napięciu. Niesamowicie aktualna historia, w której każdy może odnaleźć kawałek siebie.

Występują:
Daria Widawska
Tamara Arciuch
Piotr Grabowski
Bartek Kasprzykowski        

Reżyseria: Wojciech Adamczyk


Bilety: 79 zł, 69zł, 49 zł.

Sztuka "Drugi rozdział" jest wystawiana w Teatrze Capitol