„Ciało” - CAPITOL

29 i 30 sierpnia (piątek i sobota) CAPITOL zaprasza na Małą Scenę, na taneczny spetakl "Ciało". Rzecz o miłości, opowiedziana bez słów. Etniczna, transowa muzyka zespołu Osjan nadaje rytm tej zmysłowej, tanecznej opowieści.
/ 21.08.2008 12:13
29 i 30 sierpnia (piątek i sobota) CAPITOL zaprasza na Małą Scenę, na taneczny spetakl "Ciało". Rzecz o miłości, opowiedziana bez słów. Etniczna, transowa muzyk„Ciało” - CAPITOLa zespołu Osjan nadaje rytm tej zmysłowej, tanecznej opowieści.

Choreografia dwojga tancerzy CAPITOLU - Małgorzaty Fijałkowskiej-Studniak i Macieja Cierzniaka – jest połączeniem tańca współczesnego i pantomimy z intuicyjnym ruchem artystów. Równie ważnym elementem spektaklu są piękne, efektowne kostiumy i scenografia Bajki Tworek.

"Ciało" jest opowieścią o duszy, o uczuciach, jest obrazem miłości, opowiedzianym niewerbalnie, co tylko wzmocniło jego wymowę. Bo czy można opisać słowami miłość? Łatwiej ją zatańczyć. Spektakl tętniący pasją i zaangażowaniem aktorów. "Ciało" tańcem się stało. (Piotr Schmidt, g-punkt.pl, 21 grudnia 2007)

Realizatorzy: Bajka Tworek, Małgorzata Fijałkowska-Studniak, Maciej Cierzniak. Muzyka: OSJAN

Mała Scena, ul. Piłsudskiego 72, Wrocław
29 i 30 sierpnia, godz. 20
bilety 25 zł

Fot. www.teatr-capitol.pl

Więcej informacji: www.teatr-capitol.pl