Żyły wodne w mieszkaniu

napisał/a: kama_80 2009-07-23 13:19
Czy feng shui może nam pomóc na żyły wodne....czy jakoś można je wykryć przy pomocy metod FS i zniwelować ich skutki działania?
napisał/a: Włodzimierz Buliński 2009-07-23 21:56
Feng Shui i żyły wodne to dwa rożne tematy, chociaż można w trakciepomiarów kompasem czasami odczuć ich działanie. W zasadzie wykrywanieżył wodnych leży w kompetencji radiestety i to on powinien się tymzająć.
Ja znam sposób sprawdzania czy mamy do czynienia z żyłamiwodnymi za pomocą pospolitego kota.
Wpuszczamy (najlepiej) do pustegopomieszczenia kota i zamykamy go obserwując przynajmniej przez godzinę cobędzie robił. Godzina powinna wystarczyć aby zaobserwować udanie siękota na spoczynek. Gdy połozy się w jakimś miejscu i uśnie to znaczyże jest tam miejsce gdzie ewentualnie może być jakiś ciek lub żyławodna. Nie powinno się tam stawiać łóżka a najlepiej zrezygnować zespania w tym pokoju.
I tak z każdym pomieszczeniem w domu.
Nie jestem fachowcem w dziedzinie radiestezji (umiem tylko różdżką wykrywaćpodziemne wodociągi i strugi wody) ale sposób z kotem jest powszechniestosowany i często się sprawdza ponieważ koty maja odmienne upodobaniaod psów a te drugie są w tym temacie kompatybilne zczłowiekiem.
Reasumując FS tu nie pomoże ale kot .... dlaczego nie