Zakopane - Noclegi i Atrakcje !

napisał/a: grzegorz88 2012-02-22 17:19
Witamy w Zakopanem !
Zakopane to doskonałe i wyjątkowe miejsce do wypadów na szlaki oraz w tatrzańskie doliny. Przytulne pokoje z łazienkami oraz pięknym widokiem na Tatry. Zapraszamy do Zakopanego, gdzie pensjonaty, hotele, pokoje i kwatery zapraszają do miłego i gościnnego wypoczynku w Tatrach. Tutaj jest nasz regionalny pensjonat, oferujemy noclegi i dobry wypoczynek dla rodzin z dziećmi w Zakopanem.

SNOW ZABAWA
Zimowe atrakcje dla dzieci i młodzieży, zlokalizowane w Zakopanem na Gubałówce. Zimowy pomysł na organizacje wolnego czasu dla grup zorganizowanych - dla dzieci i młodzieży. Z nami zorganizują Państwo świetne zimowisko, co potwierdza organizacja nie jednego zimowiska w Zakopanem. U nas snow tubing, snow rafting, mini skutery śnieżne, ślizgi, sanki, kuligi za skuterem śnieżnym, snow zorbam, zimowa zjeżdżalnia dla dzieci. Zapraszamy do współpracy organizatorów grupowego wypoczynku dla dzieci i młodzieży na Podhalu.
Zapraszamy
www.snowzabawa.pl

SNOWDOO ZAKOPANE
Organizujemy wyprawy na skuterach śnieżnych w Zakopanem na Gubałówce, skutery śnieżne - codzienne zimowe wyprawy na skuterach - snow safari. W naszej ofercie także imprezy integracyjne, imprezy dla firm, wyjazdy firmowe, atrakcje dla grup. Z nami najlepsza zimowa przygoda w górach pod Tatrami. Wycieczki na skuterach godzinne, trzygodzinne i całodniowe snowsafari, snowmobiling. Nasza wypożyczalnia i wynajem skuterów śnieżnych, wypożyczalnia skuterów w Zakopanem na Gubałówce zaprasza na imprezy integracyjne na skuterach, zimowe imprezy dla firm, wyprawy na skuterach. Polecamy również zaprzyjaźnione firmy eventowe…
Snowmobile in Poland, wypożyczalnie skuterów śnieżnych Gubałówka Zakopane.
Zapraszamy
www.snowdoo.pl

QUADOO ZAKOPANE
Zapraszamy na quady w górach w Zakopanem. Quady, ATV, czterokołowce 4x4 - organizujemy imprezy integracyjne, imprezy dla firm, atrakcje w Zakopanem, wyjazdy firmowe, skutery śnieżne. Wycieczki godzinne, kilkugodzinne i całodniowe. Bogata oferta imprez integracyjnych w Zakopanem, atrakcje i inne firmy eventowe w Zakopanem, team building, quady na Gubałówce. Quady na wynajem - quady do wypożyczenia - wypożyczalnia i wynajem quadów.
Zapraszamy
www.quadoo.pl

SNOWMOBILING
Zapraszamy na wyprawy na skuterach śnieżnych. Mamy skutery w górach, w Zakopanem, w Białce Tatrzańskiej. Zapraszamy - Gubałówka, Kotelnica, Góry, Zakopane. Zakopane Snow Safari Poland - Snowmobile rental in Zakopane Tatra Mountain - snow safari in Zakopane - snowmobiling in Poland Zakopane - skutery śnieżne Białka Tatrzańska. Zakopane Snowmobiling Vacations and Tours Rental - snowmobile in Zakopane Poland, snowmobile trips in Zakopane, Snow Safari in Tatra Mountain Polen Schneemobil.
Zapraszamy
www.snow-safari.pl

QUADY ZAKOPANE
Organizujemy wycieczki na quadach dla turystów indywidualnych oraz większe wyprawy / imprezy integracyjne dla grup zorganizowanych w Zakopanem i w górach. Mamy quady, ATV, czterokołowce - wszystkie jazdy na quadach Yamaha Grizzly w Zakopanem. Imprezy integracyjne - imprezy dla firm - zajęcia teambuilding. Quad Bikes in Zakopane and Cracow. Trasy rekreacyjnej i ekstremalne, po Zakopanem i Podhalu. Organizujemy zajęcia i imprezy dla firm, imprezy integracyjne na Gubałówce, atrakcje w Zakopanem, team building. Oferujemy naukę jazdy quadami po górskich trasach, szkolenie pod okiem doświadczonych instruktorów 4x4 - dbamy, aby każdy wyjazd na quadach był przyjemny i bezpieczny dla wszystkich. Gwarantujemy wspaniałą przygodę i dobrą zabawę, jakiej nie zaznacie w innych regionach Polski. Tutaj w Zakopanem będziecie mogli poczuć prawdziwą jazdę 4x4 w górskim terenie oraz zobaczyć wspaniałe widoki na Tatry, góry i Podhale.
Zapraszamy
www.quady-zakopane.pl