wydech.net

napisał/a: nie_zapominajka 2008-09-21 23:20
Witam, chciałabym wam pokazać pewną stronkę,którą stworzył mój znajomy.
Chodzi o to żeby podzielić się doświadczeniami, dobrymi i złymi dotyczącymi różnych firm.
Jak narazie nie ma tego wiele ale strona, będzie się rozwijała, jeżeli tylko znajdą się ludzie którzy będą chcieli się podzielić swoim doświadczeniem. Jestem pewna że wiele z was ma ulubione firmy i napewno też nie jedna was wykiwała! Napiszcie to tam a dzięki temu ktoś nauczy się na waszych błędach i znajdzie to czego szuka;)
Oto link do serwisu: www.wydech.net
napisał/a: krombi 2008-09-21 23:58
Obejrzałam aobie tą stronkę. Super sprawa, dobrze, ze ja podalaś. Każdy szuka dobrych fachowców. Mam kilka namiarów i zaraz coś tam podeślę. jedyne zastrzeżenie, to strona ma trochę mało kategorii, ale to dopiero początki, więc liczę, że się rozwiną ;)
napisał/a: apples 2008-09-22 00:11
Heh... że też nikt nie wpadł na pomysł takiej stronki wcześniej! Sama też nie raz padłam ofiarą niesolidnego wykonawcy i chętnie podzielę się z wszystkimi opinią na jego temat.
Mam nadzieję, że ten pomysł będzie się rozwijać!
Pozdrawiam.
napisał/a: sorrow 2008-09-22 00:23
apples napisal(a):Heh... że też nikt nie wpadł na pomysł takiej stronki wcześniej!

Ależ wpadł, wpadł. Niestety źle się to zazwyczaj kończyło. Właściciel serwisu został pozwany za pomówienia (jakieś dopiski, że się nie odpowiada nic nie dają), albo firmy same zaczęły sobie wystawiać opinię... sobie wiele pozytywnych, a konkurencji wiele niegatywnych. To tyle odnośnie wartości takich serwisów. Sam pomysł godny polecenia, ale niestety realizacja nie jest godna zaufania.