Tragedia narodowa - katastrofa samolotu z Prezydentem Kaczyńskim i wieloma osobami na pokładzie.

napisał/a: Włodzimierz Buliński 2010-04-10 11:28
Dzisiejszy dzień przywitał nas wstrząsającą wiadomością o tragicznej katastrofie samolotu, który leciał na obchody rocznicy mordu katyńskiego.Zginęła para prezydencka i wiele innych osób. Takie wydarzenia zostawiają swój ślad w czasie i tak było również tym razem.
Po obejrzeniu wykresu Czterech Filarów Przeznaczenia dla miejsca i czasu tej katastrofy nie miałem żadnych "ale".
Wykres w wyraźny sposób pokazuje sytuację która zaistniała w okolicach Smoleńska o godzinie 10:56 tamtejszego czasu.
Biorąc pod uwagę czas letni, dosłownie dwie minuty po zmianie godziny można zobaczyć wszystkie cztery Pnie Metalu ponad ogromem żywiołu Drzewa, który nie ma dostępu do żywiołu Ziemi. Z lewej strony w konarze widać Ogień który może sugerować że maszyna zapaliła się od lewego skrzydła, które mogło zawadzić o drzewa.
Tyle na gorąco w sprawie tego smutnego wydarzenia w oparciu o astrologię BaZi.


Włodzimierz Buliński
konsultant Feng Shui i Ba Zi
FSRC Practitioner
www.fengshuiwlade.com
napisał/a: kama_80 2010-04-12 09:20
Smutne to wszystko. Może można było coś zrobić, by zapobiec tej tragedii?
napisał/a: Włodzimierz Buliński 2010-04-12 21:37
Poprzedni post, który pisałem potwierdził słowa naocznego świadka który za około dwie godziny wypowiedział się w TV, że samolot podczas lotu miał przechył na lewą stronę. Według moje analizy, przyczyna tego wypadku leży w fatalnych warunkach oraz braku dostatecznej komunikacji na co wskazuje deficyt żywiołu Wody w tym wykresie.
Te dwa czynniki spowodowały dezorientację pilota, który nie mógł wyprowadzić maszyny ponownie w górę. Prawdopodobnie ten przechył i zawadzenie lewym skrzydłem oraz wybuch silnika, pozbawił samolot mocy i sterowności - pilot był bezradny.
Czy katastrofie można było zapobiec ? Myślę że tak ale z tym wiąże się zmiana chociaż godziny a najlepiej dnia przylotu na miejsce. Obliczenia wskazują na godzinę która zmieniła się dosłownie dwie minuty wcześniej, ale nawet ta poprzednia czyni wykres równie niebezpiecznym ponieważ otrzymalibyśmy cztery jednakowo spolaryzowane Metale Yang ponad samym Drzewem.
Mogło by to oznaczać lądowanie za pierwszym podejściem przy złym pułapie co mogłoby skutkować zbyt krótkim pasem do lądowania i uderzeniem całego samolotu w drzewostan.

Włodzimierz Buliński
konsultant Feng Shui i Ba Zi
FSRC Practitioner
www.fengshuiwlade.com
napisał/a: Małgorzata Gałkowska-Błądek 2010-04-13 13:27
Próba odpowiedzi na pytanie o możliwe przyczyny wypadku - napisałam artykuł w oparciu o metody astrologii chińskiej oraz qi men dun jia - cesarskiej metody planowania strategii. Zapraszam.

www.tradfs.com/
napisał/a: dominika888 2010-04-14 10:35
Może warto się pokusić o napisanie artykułu o tym co się wydarzyło i co nas czeka.... w oparciu o teorię FS..

Proszę powiedzieć co czeka nas Polaków? Kto zostanie Prezydentem?
napisał/a: ~Juga 2010-04-20 18:19
Właśnie ciekawy temat.
napisał/a: kosmex 2010-04-23 18:15
A ja tam wierzę, że nic nie dzieje się przypadkiem. Zawsze coś z czegoś wypływa, coś za sobą pociąga. Dobrze by było, gdybyśmy otworzyli oczy i WIDZIELI, CZULI, SŁYSZELI i kojarzyli fakty. Pamiętacie kiedy umarł Nasz Papież Jan Paweł II? Pięć lat temu, w sobotę przed niedzielą Miłosierdzia. Ach, jaka to była dla nas tragedia, jaki ból, jaka rozpacz, jaka strata! I co? I nic. Niczego to nas nie nauczyło. Szybko znów skoczyliśmy sobie do gardeł. Nie szanowaliśmy drugiego człowieka. Hmmm, minęło 5 lat. Sobota przed niedzielą Miłosierdzia. Katyń. Smoleńsk. Ogromna tragedia, sto razy większa niż śmierć papieża. I co? Dalej zależy od nas, czy otworzymy oczy i siebie na drugiego człowieka, czy znów będzie musiało nas doświadczyć. Nie wybierałam Pana Kaczyńskiego na prezydenta. Jednak oddaję Mu i Jego Małżonce cześć i honor. Był prezydentem Polaków. Wierzę, że Ich śmierć nie pójdzie na marne, szybko w zapomnienie...
napisał/a: ~POP 2010-04-24 22:17
Prezydentem zostanie Komorowski 100% a nawet 1000%
napisał/a: karolina3 2010-04-27 08:17
Zastanawia mnie po co zakładać wątek i o nim dyskutować w obliczu takiej tragedii - dla mnie to brak szacunku dla zmarłych i ich rodzin. Pozdrawiam
napisał/a: Małgorzata Gałkowska-Błądek 2010-04-27 09:02
Badanie takich tragedii - zarówno globalnych jak i osobistych - ma wielkie znaczenie. Dzięki temu można próbować ostrzec następne osoby przed niebezpieczeństwem. Podobnie działa medycyna - dzięki sekcjom zmarłych można dowiedzieć się wielu rzeczy o przyczynach ich chorób i śmierci. Dla niektórych będzie to bezczeszczenie zwłok, dla innych cenna pomoc w ratowaniu życia następnych ludzi.
napisał/a: karolina3 2010-04-27 09:05
Ma Pani zapewne rację. Ale z drugiej strony chyba w dniu katastrofy nie powinno się o tym dyskutować - to oczywiście moje zdanie.
napisał/a: Włodzimierz Buliński 2010-04-27 19:10
W dniu katastrofy pojawiło się wiele różnych spekulacji na temat przyczyn i szczegółów katastrofy. Pojawiło się również oskarżenie ze polscy piloci nie znali języka rosyjskiego co było kłamstwem i również brakiem szacunku dla tych tragicznie zmarłych ludzi.
Ludzie którzy w jakiś sposób mogą rozwiązać te i inne zawiłości przyczyniają się do rozwiązania zagadki i nie nazwałbym tego brakiem szacunku a dobra wolą i pomocą w wyjaśnieniu sprawy.