Sypialnia w rejonie wiedzy

napisał/a: ~Kota 2009-07-13 19:15
Jestem poczatkujaca, ale po nalozeniu siatki ba gua okazalo sie, ze mamy sypialnie w rejonie wiedzy. Jest to dla mnie wazne, bo moja praca jest zwiazana z wiedza, jej zdobywaniem. Sypialnia jest usytuowana w poludniowo-wschodniej czesci mieszkania. Pracuje w domu i miejsce to jest usytuowane w miejscu zwiazkow... Nie ma mozliwosci przeaaranzowania mieszkania, wiec czy moge zastosowac jakies remedia?
napisał/a: ~Katarzyna 2009-07-13 19:57
Przede wszystkim proszę powiedzieć czy coś się dzieje niedobrego? czypraca i związki wymagają poprawy? bo jeśli wszystko jest tak jak trzebai jest Pani zadowolona zarówno w związku jak i w życiu zawodowym to niema sensu dopasowywać się do książkowych schematów. Natomiast jeślizauważa Pani, że coś się dzieje niedobrego to oprócz siatki Baguanależałoby jeszcze zrobić wykres mieszkania i dodatkowo określićkorzystne kierunki jego mieszkańców.
napisał/a: ~Kota 2009-07-13 21:16
Staramy sie o dziecko od paru lat i nic z tego. Poza tym w zyciu zawodowymodczuwam cos w rodzaju zastoju.
napisał/a: Włodzimierz Buliński 2009-07-13 22:16
Kota, wykres domu może wpłynąć na problemy które opisałaś alenajprawdopodobniej przyczyna tkwi w waszych wykresach osobistych. Problemmoże być po jednej albo po obydwu stronach. Aby to sprawdzić potrzebnajest data urodzenia - koniecznie z godziną. Trzeba również podaćmiejsce urodzenia. Czasami problem ma postać stalą i nieodwracalną czylibezpłodność, ale czasami problem jest związany z czasowąbezpłodnością. Ludzie o tym nie wiedzą i po latach prób przestająsię starać o dziecko nie wiedząc że po jakimś czasie jest to jużmożliwe.

pozdrawiam
napisał/a: ~Katarzyna 2009-07-14 15:42
W przypadku, który Pani opisuje faktycznie przydałaby się analiza.Tymbardziej jeśli problemy zaczęły się od momentu zamieszkania w domu,kóry obecnie Państwo zajmujecie. Jeżeli jest Pani z okolic Krakowa tojestem wstanie pomóc Pani całkowicie nieodpłatnie. Jeżeli chodzi oproblem starania o dzieci to mam nadzieje, że jest Pani pod stałąkontrolą dobrego ginekologa-endokrynologa. Feng Shui może nam wielewyjaśnić, może nam wiele powiedzieć o sytuacji panującej w domu, alesamo Feng Shui to nie wszystko i potrzebne jest przede wszystkimdziałanie.
napisał/a: ~Kota 2009-07-14 16:31
Dziekuje za pomoc, ale niestety nie jestem z okolic Krakowa. Oczywisciejestem pod stala opieka ginekologa.
napisał/a: Włodzimierz Buliński 2009-07-16 21:36
Kota dowiedz się swoją godzinę urodzenia albo chociaż porę dnia -warto!
W miedzy czasie napisz przedział czasowy tych starań o dziecko.