Spotkanie na temat bielizny

napisał/a: Street_man 2009-05-05 13:32
Cześć :)
Organizujemy właśnie spotkanie na temat bielizny w Krakowie - wspólnie z producentem bielizny DONNA. Jest to okazja by porozmawiać o stylach, trendach, jakości i cenie bielizny w Polsce.

Jeśli którakolwiek z Was ma pomysły, problemy, uwagi odnośnie bielizny jaką nosicie tudzież jakie są oferowane przez polskie sklepy bieliźniane - to spotkanie jest idealnie dla Was! :)

Co ciekawe na koniec spotkania będziemy chcieli stworzyć warsztaty, gdzie wspólnie z właścicielką DONNY zaprojektujemy 1 model bielizny, który po akceptacji DONNY wejdzie do jej najnowszej kolekcji!

Jeśli podoba Wam się inicjatywa - piszcie na kwatera@usta-usta.pl
Ilość miejsc ograniczona. Na wszelkie pytania odpowiem pod powyższym mailem.

Pozdrawiam i zapraszam!
Ps. spotkanie odbędzie się w sobotę 23 maja w Krakowie.
napisał/a: MałaAgacia 2009-05-05 19:02
Mnie wtedy w Kraku nie będzie, więc napiszę tutaj: najważniejsze jest dla mnie by wreszcie ktoś zaczął produkowac bieliznę we WŁAŚCIWYCH rozmiarach zaczynając od 60B!. By były Miski w rozmiarach J czy K. Tak jak robi to np Freya.
napisał/a: Street_man 2009-05-18 12:55
hej,
Wydaje mi się że pisałem już tutaj o tym, ale nie potrafię tego znaleźć.
W sobotę (23maja) w Krakowie organizujemy spotkanie bieliźniane, na którym pojawi się jeden z polskich producentów damskiej bielizny.

Zainteresowane zapraszam, bo warto! Będzie wiele dziewczyn, które mają swoje pomysły, będzie też prezentacja nowej linii tegoż producenta - dzięki czemu będziecie mogły na żywo (i jako pierwsze) ocenić wykonanie i styl bielizny.

Ps. Bardzo ważna sprawa - jeśli chcecie przyjść napiszcie na kwatera@usta-usta.pl że jesteście zainteresowane spotkaniem. Dostaniesz wtedy zaproszenie wraz informacją gdzie i o której jest to spotkanie.

W razie pytań piszcie :) pozdrawiam i już nie zajmuję miejsca :)

[ Dodano: 2009-05-19, 14:19 ]
bardzo dziękuję za połączenie wątków :)
MałaAgacia - Twoją opinię wyślę prosto do producentki :) (Jeśli nie masz nic przeciwko)
Kto jeszcze?
napisał/a: Kinia 2009-05-24 09:52
Podpisuję się pod MałąAgacią, za mało firm w Polsce się tym zajmuje takimi rozmiarami, a naprawdę dużo kobiet ma problem ze znalezieniem stanika z 60 pod biustem