Silna marka w ekskluzywnej kolekcji.

-
napisał/a: - 2009-06-03 21:52
„ Tylko, gdy drewno stosowane jest w swej najbardziej naturalnej, niezmienionej formie, może rozwijać swoje pozytywne właściwości w służbie człowieka i jego środowiska domowego”

Zgodnie z tą zasadą przedsiębiorstwo MAFI produkuje drewniane deski podłogowe, które wyróżnia ekologiczne uszlachetnianie powierzchni.
Mafi nie stosuje żadnych preparatów utwardzanych promieniami UV, tworzących powłoki ani środków syntetycznych. Wyłącznie olejowe uszlachetnianie powierzchni składa się z czysto naturalnych surowców odnawialnych i jest biologicznie degradowalne.
Mafi świadomie dystansuje się od lakierów i powlekania drewna, tym samym podłoga może aktywnie oddychać, może regulować wilgotność w pomieszczeniu i oczyszczać powietrze. Szczególne, w sprawdzonej pielęgnacji powierzchni jest naturalne suszenie biologicznego oleju jedynie przez tlen.
Oprócz perfekcyjnej, ekologicznej obróbki drewna Mafi kreuje trendy w dziedzinie naturalnego środowiska domowego. Wyraża się to także w sloganie przedsiębiorstwa – „walk on art”
Każdy kawałek drewna traktowany jest w swej fazie naturalnego wzrastania jak dzieło Sztuki. Dzięki temu każda podłoga jest unikatem – jedna nie równa się drugiej.
Deski podłogowe Mafi łączą w sobie najwyższe oczekiwania co do jakości, naturalności i designu. Można to zobaczyć i poczuć!

Silna marka w ekskluzywnej kolekcji.
Za tą marką stoi najwyższa jakość naturalnych podłóg drewnianych. Zarówno dla użytkownika końcowego, jak i sprzedawców, i montażystów, Mafi to symbol dla podłóg, które tworzą jedyne w swoim rodzaju, unikalne uczucie życia. Różne kolekcje spełniają najprzeróżniejsze oczekiwania pod względem rodzajów drewna, designu i przeznaczenia.
Mafi podłogi z naturalnego drewna są tak indywidualne jak sami ich posiadacze.
Estetyka dopasowuje się do różnych pomieszczeń i wykazuje jednocześnie wytrzymałość, która sprawdza się w silnie uczęszczanych obszarach.

Dzięki naszej specjalizacji oferujemy:
- więcej pozytywnych odczuć,
- więcej wartości dodanych, dzięki materiałom o wysokiej jakości,
- więcej zadowolenia Klientów, dzięki dostosowaniu się do ich, indywidualnych życzeń.

Nasze specjalne kolekcje:
Mafi Winterholz / drewno zimowe

Optymalnym okresem ścinki drzew jest zima. Drewno znajduje się w tym okresie w trakcie przerwy wzrostu i drewno zimowe charakteryzuje się dzięki temu szczególną odpornością i stabilnością. A to znowu jest ważnym aspektem przy podłogach o długości do 5 metrów.

Mafi Vulcano
Obróbka cieplna bez jakichkolwiek dodatków chemicznych nadaje serii Vulcano szczególnie szlachetny, ciemny wygląd, w różnych odcieniach barw. Tym samym podłogi te są ekologicznie bezbłędną alternatywą dla drewna egzotycznego. Dzięki obróbce termicznej drewno staje się bardziej wytrzymałe. Pęcznienie, kurczenie oraz wewnętrzne naprężenia zmniejszają się, natomiast zwiększa się rezystancja na grzyby i szkodniki żyjące w drewnie.

Mafi Special Edition
Indywidualność, która wyróżnia przedsiębiorstwo Mafi, widoczna jest szczególnie w Special Edition. Tutaj znajdują się specjalne rodzaje drewna i różne produkty z dekoracyjnym designer, między innymi Dąb Tiger. Te podłogi drewniane wyróżniają się jedynym w swoim rodzaju, żywym obrazem powierzchni w nieregularnej optyce pasów.

Mafi Fresco
Dzięki wyrafinowanym strukturom powierzchni, 3 – warstwowe podłogi bukowe Vulcano stają się dziełem Sztuki, które może być wykorzystane jako element tworzący podłogi, ściany i sufity. Idealne dla obszarów, po których chodzi się boso (efekt masażu !).

Domino
Elementy Vulcano

Nigdy więcej nudnych podłóg!
Podłogi Domino łączą atuty kolekcji Mafi Vulcano z najnowocześniejszymi możliwościami designerskimi. Wiele części tworzy całość godną podziwiania, która oczarowuje stylem a jej wytrzymałość i żywotność nie mają sobie równych.

Bogatą ofertę Mafi poszerzają deski dochodzące do 30 cm szerokości i 5 m długości, które są nie tylko niedościgłym osiągnięciem procesu wytwórczego ale także świadectwem stosowania najwyższej jakości surowców.
W pełni czysta ekologicznie obróbka powierzchni, jedynie naturalnymi, roślinnymi olejami oraz proces technologiczny, rezerwujący na ich wchłonięcie, niezbędny czas, sprawiają, iż pory drewna pozostają otwarte, wypełniając dom przyjemnym zapachem, potęgującym jeszcze uczucie przytulności i ciepła.

Mafi posiada również certyfikat FSC. Oznacza to, że możemy zagwarantować, iż oznaczone produkty od momentu ścięcia drzewa do dostawy podłogi Klientowi, zostały wytworzone w zgodzie z procesami FSC.

ZDROWIE, KOMFORT, ESTETYKA – tymi zaletami podłogi Mafi cieszą swych posiadaczy.
napisał/a: Kinia 2009-06-03 22:00
Ceny macie super od 80 euro nie mówiąc o 160 za metr!!!
-
napisał/a: - 2009-06-27 01:04
Ciesze sie że Pani odpowiadają

napisał/a: Kinia 2009-06-27 11:29
No raczej NIE