Samotny Tep

napisał/a: Edek 2006-11-12 15:28
Tep. Byłam na twojej stronie> Przeczytałam wszystko.Masz talent chłopie.Ale nie to zmusiło mnie do napisania tego postu. Mam takie dziwne wrażenie ze jesteś nieszczęśliwie zakochany albo potwornie tęsknisz do miłości. Pamiętam siebie z takiego okresu, gdzie brakowało przyjaciół i tej jednej jedynej osoby obok. Snułam się jak cień po wynajętym mieszkaniu albo pracowałam całymi dniami żeby tylko nie myśleć, nie marzyć " jakby to było". Szukałam wtedy za pomnienia w książkach, poezji. Czekałam i czekałam. Przyszedł w końcu taki dzień, kiedy znalazłam tą swoją drugą połówkę. Tep życzę Ci z ca lego serca abyś i Ty znalazł tę jedną jedyną. Żebyś mógł wykrzyczeć na całe gardło JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY i zapomniał co to samotność i tęsknota. Pozdrawiam bardzo gorąco.
napisał/a: Tep 2006-11-13 09:33
Edek napisal(a):Mam takie dziwne wrażenie ze jesteś nieszczęśliwie zakochany albo potwornie tęsknisz do miłości.


;)
Wzorem Marka Kondrata z pewnej reklamy w TV mógłbym w tym momencie zapytać - "czy ja niejasno piszę?". Chyba tak, skoro masz takie wątpliwości.
;)

A może to wynika z tego, że jeszcze nie opublikowałem paru wpisów?

W każdym bądź razie nie jestem nieszczęśliwie zakochany. To ta druga możliwość.

A tak w ogóle, to bardzo dziękuję za komentarz!


Na marginesie: jak zobaczyłem temat tego wątku, to się nieźle przestraszyłem...
napisał/a: Edek 2006-11-13 09:38
Piszesz jasno, dlatego są dwie możliwości. Czekaj i szukaj cierpliwie a ten dzień kiedyś nadejdzie. Zobaczysz.
napisał/a: ami1 2006-11-13 10:48
Tep przeczytałam twoje teksty. I powiem tylko jedno... coraz bardziej mnie zaskakujesz. I czytając każdą następną linijkę wydaje mi się wręcz niemożliwe, że jesteś samotny. W każdym bądź razie piszesz bardzo ciekawie i już nie mogę doczekać się na następny opis. Powiem (a raczej napiszę), że nieśmiałość i bezinteresowność to nie są wady... lecz wręcz pożądane cechy (ja przynajmniej je bardzo cenię). A reszta... niech pozostanie milczeniem . Czekam na ciąg dalszy .