Rockowy ślub - jaka kapela?

napisał/a: Miya 2009-02-20 21:10
Witam, zaczynamy poszukiwać zespołu na nasz ślub i chcielibyśmy coś rockowego. Na ślubie będzie większość młodych osób obracamy się w klimatach rockowych więc pomyślałam, że dobrym pomysłem będzie jakaś kapela w klimacie. Znalazłam jeden taki zespół jest z Poznania nazywa się Laguardia klik słyszeliście coś o nim? Znacie jeszcze jakieś zespoły grające taką muzykę?

I jeszcze się zastanawiam bo zespół ma mało kawałków popowych a tego by się też trochę przydało, więc może zatrudnić dj który będzie uzupełniał?

Proszę o odpowiedź. :)
napisał/a: basia1125 2009-02-21 19:11
Ja znalazlam ten zespól jak szukaliśmy zespolu na nasze wesele.
Juz nie pamiętam czy do nich dzwonilam czy nie, ale wiem,że mnie zainteresowal.
Ja polecam zespól PanMajster, jakiś cza temu nazwa zmieniona na Newperson. Bardzo rockowy zespól.
Tu jest adres strony:
http://www.panmajster.com/
Bardzo chcialam ten zespól.
napisał/a: kasia_b 2009-02-21 19:18
Caban Band
http://www.czabanband.pl/

ten zespół jest wybitnie Rocky - byłam z nimi na kilku weselach - są w prawdzie z Lublina ale możesz się Miya, skontaktować możne akurat się uda
napisał/a: Miya 2009-02-21 19:45
napisal(a):ten zespół jest wybitnie Rocky - byłam z nimi na kilku weselach


I jak było? Jak ludzie się bawili?

Basia1125 też zwróciłam uwagę na ten zespół,jest bardziej wszechstronny ale ich demo wydało mi się jakoś za mało z pazurem. Najlepiej byłoby te zespoły posłuchać na żywo i dopiero coś wybrać.
napisał/a: basia1125 2009-02-21 20:05
Miya napisal(a):Najlepiej byłoby te zespoły posłuchać na żywo i dopiero coś wybrać

Myślę, że moglabyś ich posluchać na żywo. Zadzwoń i zapytaj..

Coś mi się kojarzy, że Zespól Różowa Pantera też jest niezly.
http://www.rozowapantera.pl/
Niestety nie mają chyba żadnej muzyki na stronie do posluchania...
Ale jakos tak mi siedzi mi ich zespól w glowie, że też bylam nim zainteresowana....
napisał/a: kasia_b 2009-02-25 10:30
Miya napisal(a):I jak było? Jak ludzie się bawili?

młodzież owszem bawiła się ale ciotki i babcie to siedzieli - niewiele osób po 50tce się bawiło dużo było za stołami i gadały - zdarzało się, nawet, że parkiet był pusty - my wyszliśmy średn zadowoleni
napisał/a: Miya 2009-02-26 14:07
U nas jest mało starszych osób a moi rodzice i narzeczonego też lubią rock tylko mniej ostry, brytyjski np. Mój ojciec to by chyba nie zniósł biesiadnych piosenek także może to jednak dobry wybór? Ja też uważam, że jak większość jest starszych osób to trzeba repertuar przynajmniej zróżnicowany dobierać.
napisał/a: Grubstein 2011-02-28 15:25
Ja też koniecznie koniecznie muszę mieć rockowy zespół grający na żywo, w pełnym składzie i z prawdziwą perkusją. Byłam kiedyś na ślubie w usa - był tam zespół rock-n-rollowo swingowo jazzowo popowy. Cos niesamowitego. Wokalista byl Afro-Amerykanem, mial wspanialy glos, byli tez idealni muzycznie. Byli co prawda bandem coverowym, ale bez kitu, mogliby nagrywac wlasne plyty. Przeglądając polskie zespoły nie znalazłam żadnego odpowiednika Poważnym problemem dla mnie jest to jak Polacy śpiewają po angielsku. Nie trzeba być anglistą, żeby zauważyć, jak strasznie słabo im to wychodzi - przez co piosenki wyglądają jak karykatury. Niedawno jednak zaczęłam chodzić na koncerty sobotnie do Hard Rock Cafe (warszawa) i tam ku swojemu wielkiemu zaskoczeniu posłuchałam na żywo zespołów, które są świetne pod względem muzycznym, idealne pod względem śpiewania po angielsku i elastyczne pod kątem repertuaru. Jednym z takich zespołów jest Mike Gowin and The Million in Cash Band. Jest też kilka innych, które dopiero zamierzam zgooglowac.
A jeśli chodzi o cenę... hyh wezmę kredyt albo będzie grał dj, bo nie widzę innego wyjścia dla moich uszu
napisał/a: maxgr1 2011-04-01 13:04
Radzę skorzystać z pomocy jakiejś agencji muzycznej. To dobra sprawa - współpracują ze sprawdzonymi zespołami, które graja różnorodne gatunki muzyczne, więc z pewnością znajdziesz także coś z rocka :)
Jeśli jesteś z Warszawy - polecam agencję DREAM-ART. Podrzucam także link do strony: www.dream-art.pl
napisał/a: Ladybird 2011-04-01 16:05
napisał/a: ewela_kaj 2011-12-16 21:12
rewelacyjna koncepcja...choć myślałam o dj'u by dogodzić wszystkim i dobrać własne kawałki ;)