"Babskie" forum we-dwoje

napisał/a: dark_salve 2007-02-26 01:10
Ostatnio bardziej się przyjrzałem niektórym tematom i postom (nie będę tutaj wymieniał o które mi chodzi) i zauważyłem, że są aż zbyt typowo "babskie" i nie dziwię się, że zostają bez męskiej odpowiedzi. Niektóre tematy wyglądają jak na forum.babskiepogaduszki.coś tam coś tam. Pomimo jednego z takich tematów (Nasze torebki czy coś takiego) w którym postanowiłem się odezwać, moj post został bez odpowiedzi, na inne komentarze poleciały. Czyli tzn. "co kogo interesuje" wypowiedź faceta w takich tematach. Niektóre tematy choć są niby dla ogółu, to pomimo odezwu płci silniejszej, i tak zostawiacie nas w końcu na boku.

Może ktoś pomyśli że się teraz czepiam. Ale w końcu sama nazwa forum "we-dwoje" w jakiś sposób narzuca pewne określniki tematyczny tego forum. A dla mnie ostatnimi czasy w co niektórych tematach to po prostu :D "takie babskie forum się zrobiło" :P .

PS. Mimo tego co napisałem powyżej, są tematy które mnie nie odstraszają i są całkiem całkiem.
napisał/a: ~gość 2007-02-26 01:46
widocznie nie wiesz zbyt wiele na temat Kobiet , dlatego nie zostałeś dopuszczony do rozmowy , to wszystko .
napisał/a: iza19821 2007-02-26 07:03
dark_salve, wydaje mi sie ze moze tak jest z powodu ze tylko ty sie udzielasz na forum z mezczyzn .....Ale moze w koncu wszytsko sie zmieni...
napisał/a: Belay 2007-02-26 10:04
pingvin chyba nie do końca rozumie to, o czym napisał dark_salve.

Mnie się po prostu wydaje, że to wynika z tego, iż na forum jest dużo więcej kobiet - a wiadomo jak to jest w babskim gronie - głos faceta się nie liczy, albo jest przyćmiony kobiecymi głosami.

Ja osobiście bardzo lubię czytać odpowiedzi mężczyzn w typowo babskich wątkach, o ile są na temat. Zawsze liczę, że zobaczę jak coś wygląda z męskiej perspektywy.
napisał/a: dark_salve 2007-02-26 11:33
Belay napisal(a):Ja osobiście bardzo lubię czytać odpowiedzi mężczyzn w typowo babskich wątkach, o ile są na temat. Zawsze liczę, że zobaczę jak coś wygląda z męskiej perspektywy.


Widzisz Belay, głupi temat z torebkami w którym się wypowiedziałem o swojej torbie, a tam cisza... no ale trudno. Jak kiedykolwiek któraś z forumowiczek napisze cokolwiek na temat braku wypowiedzi facetów na tym forum, to szybko rzucę linka do tego tematu i dla przykładu do innych w którym są odpowiedzi mężczyzn z pustym echem...
napisał/a: jente8 2007-02-26 11:42
dark_salve napisal(a):Jak kiedykolwiek któraś z forumowiczek napisze cokolwiek na temat braku wypowiedzi facetów na tym forum, to szybko rzucę linka do tego tematu


Dobry pomysł
No niestety, mężczyźni stanowią na naszym forum zdecydowaną mniejszość, tych "aktywnych" jest jak na lekarstwo, więc czasami zostają "zagłuszeni" przez kobiety. Ale bywa i tak, że jedna wypowiedź mężczyzny rozpętuje burzliwą dyskusję
Podobnie jak Belay, bardzo lubię dowiadywać się, jak pewne sprawy wyglądają z punktu widzenia mężczyzny. Dlatego szkoda, że tak mało ich pisze i przez to też na większość wypowiedzi facetów zwracam uwagę - bo nieczęsto się zdarzają. I zapewne dlatego nie przyszło mi wcześniej do głowy, że ich wypowiedzi przechodzą "bez echa". Ale ten przykład z tematem o torebkach... faktycznie.
Chociaż z drugiej strony - wypowiedzi każdej z osób czasami przechodzą "bez echa". Po prostu gdzieś się gubią w natłoku innych wiadomości. Niezależnie od płci. Pytanie, czy w czyimś przypadku to się zdarza częściej.
napisał/a: dark_salve 2007-02-26 14:51
Właśnie mi się przypomniała jeszcze jedna kwestia. Ostatnio jak robiłem sobie nowy wzór wizytówki, postanowiłem oprócz adresu, telefonów itp dodać na wizytówce takowe hasło:

Polecam: http://forum.we-dwoje.pl

Mam nadzieję, że przez tą małą reklamę w końcu dołączy do nas jakiś śmiały mężczyzna, który coś wniesie do tego forum.
napisał/a: Belay 2007-02-26 15:03
Ja to w ogóle mam problem z odnajdywaniem pewnych tematów. Nigdy nie pamiętam w którym dziale się znajdowały, więc często gubię nawet te tematy w których sama się odzywałam ;)