Pracownik do obsługi e-mail

napisał/a: lollo3 2009-02-01 12:06
Zarządzający Systemem Web posiada wolne miejsca na prace w domu w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu dla pracowników do obsługi komputera i prowadzenia marketingu. W celu uzyskania pełnych szczegółów skontaktuj się pod lollo3@wp.pl
napisał/a: po-kryjomu 2009-02-04 12:18
ehe..., a świstak zawija je w te sreberka....
napisał/a: dark_salve 2009-02-05 00:42
lollo3, chyba fatalne miejsce sobie znalazłeś... tego typu prac jest tyle dookoła a większość z nich to nie warte w ogóle uwagi - albo małe zarobki w bardzo długim czasie albo marnowanie sporego czasu żeby zarobić "na paczkę fajek". Ale wiesz co? Z chęcią bym się dowiedział co masz do powiedzenia w sprawie tej pracy, bo może źle Cię oceniłem.

napisał/a: po-kryjomu 2009-02-05 08:11
no proszę Cię.... wpisz w guglach wyrażenie pracownik email i wyskoczą Ci tysiące tematów... raz poprosiłam o informację i wszystko to wielka ściema jak chałupnictwo i inne tym podobne. przesyłają Ci maila, którego Ty musisz przesyłać dalej i szukać jeleni. Oczywiście wpłacić też odpowiednią kwotę na "przeszkolenie".... Nie sądzę, aby była z tego JAKAKOLWIEK kasa...Dostałam tekst pisany w osobie męskiej a podpisana była kobieta, nawet im się tekstu poprawnie zredagowac nie chciało... żenada i tyle.