POLECAMY

Pozycjonowanie strony firmy

napisał/a: polaczek77 , 2017-06-02 12:35
Hejo, bardzo interesuje mnie pewien temat. Chcę założyć własny sklep internetowy i zastanawiam się nad zawiązaniem współpracy z firmą zajmującej się tak zwanym pozycjonowaniem stron. Jednak pozycjonowanie stron www jest dla mnie czarną magią i dlatego też szukam kogoś, kto mógłby mi to wyjaśnić. Liczę na to, że ktoś będzie mi wstanie rozświetlić trochę ten temat, a możliwe nawet ma namiar na jakieś profesjonalne agencje?
napisał/a: polaczek77 , 2017-06-08 15:30
polaczek77 napisal(a): Hejo, bardzo interesuje mnie pewien temat. Chcę założyć własny sklep internetowy i zastanawiam się nad zawiązaniem współpracy z firmą zajmującej się tak zwanym pozycjonowaniem stron. Jednak pozycjonowanie stron www jest dla mnie czarną magią i dlatego też szukam kogoś, kto mógłby mi to wyjaśnić. Liczę na to, że ktoś będzie mi wstanie rozświetlić trochę ten temat, a możliwe nawet ma namiar na jakieś profesjonalne agencje?


Widzę, że nikt nie pomoże mi z moim problemem?
napisał/a: poulka , 2017-07-13 15:12
Moim zdaniem do pozycjonowania stron i reklamy w internecie warto wynająć firmę jak strategon.pl, która zajmuje się takimi rzeczami od dłuższego czasu.