Pogadajmu o filmach

napisał/a: ~kinomaniak 2010-09-23 16:41
Jakie gatunki lubicie najbardziej i jakie waszym zdaniem są najlepsze filmy bez których absolutnie nie potraficie żyć. :) Ja chyba nie potrafię żyć bez horrorów i najlepszego horroru jaki kiedykolwiek powstał czyli "Lśnienia"!
napisał/a: ~krzysiek 2010-09-24 11:20
wiesz moim zdaniem horrory to raczej kiepskie filmy, Lśnienie to wyjątek
napisał/a: ~hilek 2010-09-24 17:16
"Wywiad z wampirem" choć na fali wampirizmu teraz to i wampiry przestały być straszne, choć w takiej wersji jak jest True Blood to bardzo dobrze - wątek o filmach ale ten serial polecam szczerze
napisał/a: ~tosia 2010-09-29 10:03
rzeczywiście dobry serial, dobrzy aktorzy, dobra muzyka świetne zdjęcia,w ogóle to wczoraj odtwórca roli Erica był w Polsce, HBO zorganizowało pokaz dla członków KLUBU HBO i się załapałam :) (trzeba było komentować filmy na ich stronie, ja lubię pisac więc dla mnie to przyjemność :))i potem był pokaz dwóch odcinków 3 serii i na ekranie serial robi TAKIE wrażenie, że huhu.
napisał/a: benc 2010-10-17 11:36
Ja bardzo lubię filmy dokumentalne, ale i interesującą fabułą nie pogardzę. Np baaardzo polecam rodzimą produkcję "Dom Zły". Rewelacyjny film przedstawiający brutalną prawdę o polskim społeczeństwie, który daje do myślenia. Dostępny np Na N VOD.
napisał/a: ~gość 2010-10-23 13:00
o dokumentalne też lubię, ale nie w stylu "cudem przeżył" albo "zachorował na jakąś dziwną chorobę i cudem przeżył" tylko o tym jak żyje się w odległych krajach, lub o ciekawych zawodach, czy ludziach, bardzo podobał mi się film "kochankowe z internetu" Morawskich i dokument o bezodmnych dzieciach żyjących w Moskwie, bardzo poruszające obrazy.
napisał/a: ~dżoana 2010-10-29 09:29
w środę na HBO oglądałam świtny dokument "Czekając na sobotę" jeżeli ktoś lub dokumenty to polecam
napisał/a: koliber3 2011-01-20 11:41
Moje ulubione gatunki to dramat, komediodramat i thriller. Do ulubionych filmów od dawna zaliczam "Amores Perros" i "Co gryzie Gilberta Grape'a", a od niedawno dołączyły do tego filmy "Black Swan" - piękny, poruszający i przerażający film, "Asfaltowa dżungla" - klasyka kina, otwierający oczy, brutalny film.
-
napisał/a: - 2011-03-23 23:51
Ja mam słabość do Polskiego kina. Ale nie do cienkiej komediowej i obyczajowej papki, tylko do porządnego obrazu i fabuły. Dla mnie film musi skłaniać mnie do refleksji nad ludzką naturą i naszym społeczeństwem. Przyznam, że ostatnio z wielkim zainteresowaniem obejrzałam, nie taki świeży już film, "Żurek". Zrobił na mnie równie oszałamiające wrażenie ja "Plac zbawiciela". Teraz po lekturze artykułu
http://kobieceprawdy.pl/article_culture/prawdziwy_wygrany.html
wybieram się do kina na najnowszy film Wiesława Saniewskiego "Wygrany". Wydaje mi się, że warto będzie po raz kolejny zainwestować parę groszy w polskie kino.
napisał/a: FantomMarty 2014-03-11 11:10
A ja lubię każdy gatunek, no może oprócz westernów i musicali. ;) Po prostu dobre filmy są dobre, niezależnie od gatunku.
Też np. lubię wampirzą tematykę, ale muszę przyznać, że sporo kiepścizny wśród tych tytułów. Albo też komedie są dobrym przykładem. Uwielbiam Amelię, Dzień świra, ale american pie 1 i 2 też obejrzę i się pośmieję, chociaż to są filmy głupie jak but w porównaniu z uroczą Amelią. :)
napisał/a: Annais 2014-03-11 13:38
W piątek wchodzi do kin ciekawy film (polski) pt. "Obietnica".

"Oskarżony o zdradę nastolatek musi zdecydować, czy dotrzymać obietnicy złożonej swojej dziewczynie." dla mnie brzmi nieźle, bo już to jedno zdanie z opisu filmu bardzo mnie zaciekawiło i chyba wybiorę się jak tylko znajdę chwilkę na kino.
napisał/a: ~Eliza 2014-03-11 13:42
Henna napisal(a): W piątek wchodzi do kin ciekawy film (polski) pt. "Obietnica"

Brzmi po opisie ciekawie. Wydaje mi się, że widziałam plakat na mieście. Lubię filmy o współczesnej młodzieży, może dlatego, że sama jestem mamą i zawsze jest to jakaś forma lepszego poznania ich świata. ;)