Pobieraczek.pl- strona nie otwiera sie.......

napisał/a: macius55 2009-12-18 19:29
Chciaøem wejsc na strone by wziasc telefon do nich i sprawdzic i poczytac regulamin ale nie mozna wejsc na strone pobieraczek.pl.Pisze mi cos takiego na operze przegladarce:
Błąd!
Nie uzyskano połączenia z serwerem

Próbujesz odwiedzić adres http://www.pobieraczek.pl/, który jest w tej chwili niedostępny. Upewnij się, czy adres został wpisany poprawnie, a następnie spróbuj ponownie wczytać stronę.
Upewnij się, czy połączenie internetowe jest aktywne i sprawdź, czy inne aplikacje wymagające tego połączenia działają prawidłowo.
Sprawdź, czy ustawienia używanego przez ciebie oprogramowania związanego z bezpieczeństwem sieciowym, takiego jak np. zapora połączenia internetowego (firewall), są prawidłowe i nie utrudniają zwykłego przeglądania sieci.
Jeżeli znajdujesz się za zaporą połączenia internetowego sieci lokalnej i myślisz, że może to być powodem problemów - skontaktuj się z administratorem sieci.
Naciśnij klawisz F12 i wyłącz opcję używania serwerów proxy, chyba że wiesz, że używanie proxy jest niezbędne do łączenia z Internetem. Odśwież stronę.
Sprawdzaøem u operatora i uadministratora wszytsko wporzadku wyglada na to.Zadnych problemow nie ma.Wie ktos co sie dzieje z ta stroná?W sumie co mnie to obchodzi pewnie za dupe sie zabieraja za nich.Bardzo dobrze bo to oszusci powinni oszusci byc karani dozywocie albo jeszce gorzej.25 lat +15 lat=?
Czy strona wyglada na wylaczona czy serwer padø?
napisał/a: ~SMSK 2010-03-25 12:11
OBOWIĄZUJĄ NASTĘPUJĄCE ZASADY NA PROBLEM Z POBIERACZKIEM:

-czytać forum: http://nocne-rozmowy-przy-kominku.bloog.pl
-stosować się do rad i informacji tam zawartych
-pisać do nich emaile o unieważnienie umowu i konta z podanego adresu email...
-NIE PŁACIĆ
-NIE DAĆ SIĘ ZASTRASZYĆ I ZMANIPULOWAĆ
-NIE STRESOWAĆ SIĘ I NIE DENERWOWAĆ BO NIE MA CZYM