najdziwniejsze prezenty

napisał/a: pawie_oko 2010-03-12 11:54
Jakie dostaliście najdziwniejsze prezenty w swoim życiu???
Czy zdarzyło się wam dostać coś, czego nie chcieliście i potem zastanawialiście się nad tym co kierowało kimś kto wam taką rzecz ofiarował ??
Mnie się zdarzyło, że dostałam od mojego chłopaka na urodziny jajowar, który kupił na wasserman.pl I się zastanawiam nad tym ( do dziś myślę) dlaczego właśnie taki prezent dostałam.
A wy jakie dziwne prezenty dostaliście??
napisał/a: talkative 2010-03-12 12:07
Bo faceci to myślą, że jak kupią nam sprzęt agd to my będziemy szczęśliwe bo będziemy mogły gotować im dzięki temu pyszne obiadki i piec ciasta. Co za głupie myślenie. Kiedyś od swojego faceta na urodziny dostałam blender (piękny zresztą, bo o taki: http://www.1komp.pl/produkt-41-323-1999-38325,blendery_miksery_blender_reczny_philips_hr_1378.htm), ale żeby tak od razu na urodziny? Ja się pytam Was panowie czy blender to dobry prezent urodzinowy? Lubię gotować i robię to z chęcią ale takie prezenty od razu stawiają mnie w pozycji kury domowej, którą być nie chcę. Mam to robić z przyjemnością a nie z przymusu, a na urodziny o wiele bardziej wolałabym dostać np. jakieś super kosmetyki, którymi będę mogła dbac o swój wygląd i kobiecość.