nago pod prysznicem na basenie

napisał/a: mi.chal 2008-07-09 11:16
Mam pytanie do mężczyzn: czy jak bierzecie prysznic na basenie to robicie to bez kąpielówek?
Jak odbieracie takich, którzy najnormalniej w świecie myją się tam nago?
Ja tak robię dopiero od paru tygodni ale zauważyłem, że mało osób właśnie się tak myję nago. Mnie hamował fakt, że mi troszkę stanie (i było tak przez pierwsze 2-3 razy) ale teraz to już jest dla mnie normalnością i nawet od chłodnej wody mi się kurczy,heh
Jak to jest z wami?
napisał/a: dark_salve 2008-07-09 11:57
Norma, standard. Co to za wstyd pod prysznicem nago? To teraz sobie wyobraź że przez 3 lata pracy na kopalni, pod prysznicami na raz bywało nawet 20-30 chłopa, żadnych przegródek, jedna długa ściana i pozawieszane prysznice.

napisał/a: sorrow 2008-07-09 12:09
Kwestia przyzwyczajenia i wychowania. Mi nigdy nie przeszkadzało, że jedni są całkiem goli, a inni w kąpielówkach. Czasem natomiast to może być kłopotliwe... np. jak się z dzieciakami wybierzesz na basen. Niestety w naszych basenach trudno o jakąkolwiek intymność, więc maluchy lekko zdezorientowane patrzą na zwisające organy porykujących i pohihujących facetów. Pewnie z czasem też się przyzwyczają, ale na pierwszy raz taka ilość to dla nich "skok na głęboką wodę" :).
napisał/a: ~gość 2008-07-09 12:13
ooo dlaczego mnie tam nie bylo hihih zarcik
napisał/a: mi.chal 2008-07-09 13:10
Ja również uważam to za normalną sprawę, zarówno ci którzy myją się nago jak i ci w kąpielówkach - każdy może robić jak mu się podoba.
Ja doszedłem do wniosku, że w kąpielówkach jest niewygodnie i nie ma sensu się wstydzić swojej nagości, którą zresztą bardzo polubiłem i jestem jej zwolennikiem.
W Polsce chyba nie znajdzie się basenu, który by miał jakoś oddzielone boksy na prysznic - jedno pomieszczenie i natryski w ścianach. Nie mówię już o przypadkach, że w pomieszczeniu z szafkami są kamery (i jak tu przejść się spod prysznica nago po ręcznik do szafki?) Na szczęście teraz na basenie z którego korzystam nie ma zamontowanych kamer.

Cczarnula19, tak na marginesie: dlatego ciebie tam nie było bo to prysznic męski był;)