kursy informatyczne

napisał/a: pawie_oko 2010-04-06 17:04
Od niedawna strasznie mnie pasjonuje i bawi przerabianie zdjęć i tworzenie różnych nowych rzeczy na komputerze. Bardzo polubiłam " zabawę" z grafiką komputerową. Tylko, że wstyd się przyznać, ale nie potrafię obsługiwać ani photoshopa, ani innego programu do obróbki zdjęć. Tzn. co nieco wiem, ale wiadomo jak to jest apetyt rośnie w miarę jedzenia i chciałabym zrobić coś więcej niż tylko usunąć ze zdjęcia efekt czerwonych oczu i zdjęcie wyciąć, albo odwrócić.
Chciałam sama się nauczyć obsługi programów graficznych, ale więcej się przy tym o denerwowałam niż udało mi się czegoś nauczyć.
Więc pomyślałam, że dobrze by było zapisać się na jakiś kurs.
I tutaj pojawia się moje pytanie, czy znacie na terenie Krakowa szkoły, gdzie organizują tego typu kursy??
Jeśli tak będę wdzięczna za wszelkie namiary.
napisał/a: talkative 2010-04-09 12:11
No pewnie, że organizują, jest na pewno dużo miejsc gdzie na taki kurs możesz się zapisać. Przejrzyj sobie ofertę szkoły Axon: http://www.axon-global.pl/axon/#/kursy-komputerowe mają w swojej ofercie kursy Adobe Photoshop :)
Nie dziwię się, że chcesz się zapisać na kurs, uwierz mi, że to jest wielka satysfakcja, kiedy obrabiasz zdjęcie w programie graficznym i widzisz końcowe efekty :)
napisał/a: talkative 2010-04-12 20:04
No i jak tam? Zdecydowałaś się już na jakiś kurs, zapisałaś się? A może już zaczęłaś? Jestem ciekawa jak wrażenia jeśli już rozpoczęłaś zajęcia :) No chyba, że jednak postanowiłaś sama nauczyć się obsługi photoshopa :)
napisał/a: pawie_oko 2010-04-13 16:53
oj oj jeszcze nie zaczęłam zajęć, jakoś brakuje mi czasu na to, żeby się wybrać do Axona i zapisać na kurs. Powiem Ci, że jeszcze trochę żyję świętami i lekko się rozleniwiłam, ale myślę, że najpóźniej do końca tego tygodnia się wybiorę, żeby się zapisać do nich na zajęcia, bo z tego, co mi tutaj podesłałaś wygląda to naprawdę super.
Oj na bank nie będę się sama męczyć z nauką obsługi photoshopa, szkoda mojego czasu.
A powiedz mi ty chodziłaś już na jakieś zajęcia do tej szkoły, o której piszesz??
napisał/a: bonethugs4life 2010-07-15 09:07
I jak? Zapisałaś się do tego Axon? Czytałem na innym forum, że mają ciekawe kursy, nie tylko te informatyczne. Organizują też kursy językowe, bardziej pod tym względem interesuje mnie ta szkoła. Jeśli się już zapisałaś, to napisz o swoich wrażeniach.