KSIĘGOWOŚĆ

napisał/a: konstacjaa 2018-04-27 21:32
Witajcie. Zastanawiam się czy nie wykupić czegoś takiego jak usługi księgowe. Moja firma rozrasta się coraz szybciej. Polecicie coś?
napisał/a: Frutella 2018-07-22 15:31
Masz na myśli biuro ksiegowe, czy raczej księgowość zdalnie prowadzoną? Od siebie polecam to drugie. Od roku mam zdalnie prowadzona księgowość i jestem bardzo zadowolona. Koszta zależą od ilości faktur, a dokumenty spokojnie mogę za darmo przekazywać kurierem.
ananaska12
napisał/a: ananaska12 2018-10-29 11:41
mam księgowość w tax care, abonament u nich zaczyna się od 99 zł, teraz jest promocja 3 miesiące pakiet prawny i IT są w za darmo. Mi taka forma księgowości odpowiada, sprawy załatwiaam online lub telefoniczie, czasami po papiery przyjedzie kurier, mam zrobione na czas i bez błędów, z pomocy prawnika tez już wiele razy korzystałam, kto pisał wnioski do sądu ten wie jak ciężko to samemu zrobić żeby było wszystko ok
napisał/a: Frutella 2018-10-30 19:25
Korzystałam z usług TaxCare jak miałam działalność. Niestety musiałam zawiesić, ale planuję znów ruszyć ze swoim po nowym roku. Z tego co czytałam bardzo powiększyła się oferta. Podoba mi się pomysł pakietów, ale też opcji przejścia na jeszcze większą zdalność, bo nie trzeba już kurierem wysyłać dokumentów tylko można wysłac księgowej przez chmurę faktur. Księgowa wszystkie dokumenty ma podobno od razu u siebie.