POLECAMY

Kilka pytań na raz.:)

Nirvana94
napisał/a: Nirvana94 2010-10-31 12:45
1. Które jedwab według was jest lepszy - Farouk CHI czy Bioslik? Szczególnie dla włosów które sa strasznie cieńkie i rzadkie, a do tego po jakimś czasie (2 h) tracą ładny wygląd, robią się jakieś strączki i trzeba je często czesać... Powiem szczerze, że używam Bioslik i niestety nie wiele się po nim zmieniło...

2. Z pewnego względu :) moje paznokcie to jedna wielka pomyłka... żółtawe, porozdwajane we wszystkie strony świata, nie wspomne o skórkach. Co robic? Jak je wzmocnić?

3. I na koniec nosek - nie jest długi, tylko przy płatkach trochę za szeroki - jak to ukryć?
Katalina
napisał/a: Katalina 2010-10-31 14:41
1. Co do jedwabiu. Na moje oko nakładasz go za duzo. Jedwabiu uzywa się w śladowych ilościach, rozciera między dłońmi i dopiero wtedy wciera we włosy. Jesli jednak i tak masz wrażenie że nie służy Twoim włosom, zrezygnuj z niego na rzecz lekkich odżywek w sprayu. Co do marki jedwabiu, używałam chyba większości dostępnych na polskim rynku i nie dostrzegam między nimi większych różnic. Biosilk jest całkiem przyzwoity, ale jak mi sie skończy to zapoluję na CHI.
2. Co do paznokci, to kluczowa sprawa to odpowiednia dieta. Nie będe się rozpisywać o pierwiastkach, bo już żeśmy tu o tym rozmawiały wiele razy - jeśli poszukasz w archiwum z pewnością znajdziesz wszelkie niezbędne informacje. Druga rzecz, to odpowiednia pielęgnacja, czyli odżywki do paznokci, kremy do skórek. Jeśli lakier kolorowy, to zawsze na bezbarwny podkład, inaczej odbarwi płytkę.
3. Szeroki nos skorygujesz nakładając na jego boki pionowe linie z ciemniejszego pudru lub bronzera. Kosmetyk należy dokładnie rozetrzeć, by stopił się ze skórą. Efekt pogłębisz nanosząc na grzbiet nosa jaśniejszy puder lub rozświetlacz.
-
napisał/a: - 2010-11-01 08:48
1.silikon to silikon,niezależnie od firmy:)jeżeli się przetłuszczają to znaczy że za dużo nałożyłaś.
2.polecam odżywkę z avonu,moczyć paznokcie w oliwie z cytryną i na razie powstrzymać się od kolorowych lakierów
-
napisał/a: - 2010-11-01 08:49
3.nałóż na płatki nosa ciemniejszy podkład lub puder,na środek-jaśniejszy,będzie się wydawać węższy nos
mirra58287
napisał/a: mirra58287 2010-11-01 10:53
1. ja polecam jedwab Biosilk
2. kup sobie witaminy i jedz je regularnie. paznokcie powinny sie poprawic. mialam ten sam problem ja Ty po falvit m juz takiego problemu nie mam
kathiee
napisał/a: kathiee 2010-11-01 13:16
1. Biosilk - tylko nalezy nakladac go ostrożnie...

2. Kup Skrzypowitę, czy jakieś inne witaminy.

3. Katalina odpowiedziała poprawnie;))