POLECAMY

Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać?

Marcin3
napisał/a: Marcin3 , 2013-09-07 00:20
Drogie Panie,

doradźcie - jaki pierścionek kupić przyszłej (oby) narzeczonej? Czy mniejszy, ale z diamentem, czy większy, ale z innym kamieniem - mniej "szlachetnym"?
MamaNaEtacie
napisał/a: MamaNaEtacie , 2013-09-08 13:22
wszystko zależy od gustu i zasobności portfela.
pierścionek może być nawet plastykowy, nie istotne.
Jeśli kobieta ma ciebie przyjąć to powinno być to poparte miłością a nie wielkością karata.
Dobrze zmierz rozmiar pierścionka, bo te z kamieniami szlachetnymi nie wymienisz tak prosto. Każda biżuteria z kamieniem szlachetnym ma certyfikat, jeśli więc chcesz wymienić biżuterię, np. pierścionek bo jest zbyt duży lub mały to najpierw pierścionek trafia do ekspertyzy, czy aby jest to ten sam pierścionek i np. diament a dopiero potem zostaje zmieniony na taki który będzie pasować.
Dlatego dobrze się przygotuj do akcji pod tytułem zaręczyny :)
mnie podobają sie standardowe pierścionki zaręczynowe np z firmy Apart lub Yes z brylantem (osadzony kamień w tzw. koronie).
(mój własny też jest właśnie z apartu i ma 7 kamieni ale jest osadzony w kwiecie)
eenax
napisał/a: eenax , 2013-09-13 10:23
Zobacz jaki inne pierścionki nosi przyszła narzeczona i jakie preferuje czy duże czy małe czy złote czy srebrne a potem dopasuj zaręczynowy do tych co już ma/jakie lubi.

Jak pierścionek nie będzie w takim stylu jak lubi to noszenie go może sprawiać jej mniej przyjemności (i nie do końca pasować do innej biżuterii) niż jak by był w 100% w jej preferencjach.

Np. jak nie lubi złota lub nie ma złotych pierścionków to złoty nie będzie jej się podobał i nie będzie pasował do innych. wtedy warto się zdecydować na platynowy lub srebrny.