I Targi Edukacyjne dla Dorosłych w Poznaniu

napisał/a: synuf 2009-02-05 11:04
I Targi Edukacyjne dla Dorosłych
Odbędą się one już w najbliższy piątek 6 lutego w gmachu głównym Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (Al. Niepodległości 10).
Start godz. 10.00
Wstęp wolny.
Więcej na www.lllearning.pl

Odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z ofertą szkół policealnych, zawodowych, studiów podyplomowych, kursów organizowanych przez wielkopolskie uczelnie, centra kształcenia ustawicznego, firmy szkoleniowe z całej Wielkopolski. Dla odwiedzających do dyspozycji będzie ponad 50 wystawców.

Udział w Targach to także niepowtarzalna okazja by zapisać się na bezpłatne zajęcia, szkolenia, prezentacje, które będą organizowane przez wystawców w ich placówkach w ramach Drzwi Otwartych 21 i 22 lutego.

Podczas Targów będzie rozdawany bezpłatny Poradnik Edukacyjny "Lifelong Learning: czyli jak, gdzie i dlaczego warto uczyć się przez całe życie"
napisał/a: henryk1 2009-02-11 09:33
Szkoda, że tak późno o tym napisałeś. Wybrałbym się z chęcią. Kiedy następne tego typu targi?
napisał/a: synuf 2009-02-17 15:07
nic straconego. Polecam:

Darmowe Szkolenia w Wielkopolsce

Już w najbliższą sobotę i niedzielę, drzwi do wiedzy zostaną otwarte dla wszystkich zainteresowanych pozyskaniem nowych umiejętności. W Wielkopolsce rozpoczną się Drzwi Otwarte placówek edukacyjnych.

Impreza odbędzie się 21 i 22 lutego. Będzie to niepowtarzalna okazja, by bezpłatnie wziąć udział w ciekawych szkoleniach, zajęciach i prezentacjach, a przez to zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

Mimo, że z założenia akcja miała odbywać się na terenie Wielkopolski, to dotarła ona także do innych miast – Łodzi, Warszawy oraz Więcborka (woj. kujawsko-pomorskie). W sumie blisko sto placówek wyraziło chęć bezpłatnego szkolenia osób, które chcą się czegoś nauczyć, nie zważając na swój wiek i status zawodowy. Udział w Drzwiach Otwartych może wziąć każdy – wystarczy zgłosić się do organizatora konkretnego szkolenia, który poinformuje o miejscu i godzinie spotkania.

Warto zaznaczyć, że gama kursów jest niezwykle szeroka - Rozmowa kwalifikacyjna bez tajemnic, Techniki autoprezentacji w praktyce, Jak zachować się przy stole, Nauka podstawowych chwytów samoobrony, Jak bezbłędnie zdać egzamin na prawo jazdy, Dostępność funduszy UE dla polskich przedsiębiorców – to tylko przykładowe tytuły, będące jedynie ułamkiem całości. Aktualna lista organizatorów oraz szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych spotkań znajdują się na stronie www.lllearning.pl.


Pomysłodawcą Drzwi Otwartych w Wielkopolsce jest portal edukacyjno-szkoleniowy Edustacja.pl, propagujący ideę Lifelong Learning, czyli nauki przez całe życie.