Gdzie wziąć internet mobilny?

napisał/a: Anka6 2014-09-11 22:01
Prosiłabym o radę osób, który takowy internet posiadają. Chcę się dowiedzieć na co zwracać uwagę przy wyborze, który wychodzi najkorzystniej cenowo, który oferuje największą prędkość i jakie są optymalne pakiety
Juuuuna
napisał/a: Juuuuna 2014-09-14 14:26
Zapewne pierwszym krokiem, jaki powinnaś wykonać to porównać oferty tych, którzy takową usługę oferują. Kolejnym krokiem, jest ten który już wykonałaś, czyli popytać na forach, czy też poczytać opinie jakie panują wobec określonego operatora. Jeżeli chodzi o rzeczy na które powinnaś zwracać uwagę przy przeglądaniu ofert to: limit, prędkość, cena. Oczywiście w opiniach sprawdzasz czy ludziom nie zrywało połączenia i takie tam.
napisał/a: ~ermel 2014-09-15 13:55
nie polecam orange bo to naprawdę porażka jeśli chodzi o zasięg. Najlepszą ofert według tego co ostatnio sprawdzałem miał LTE Plus. Mam go od 2 miesięcy i ani razu nie zawiódł mnie mimo iż dużo podróżuje (nie zrywa połączeń) także sprawdzony i polecany
napisał/a: HotChocolate 2014-09-16 08:49
zgadzam się LTE z Plusa jest super, co najważniejsze nawet po wykorzystaniu pakietu danych nadal można korzystać z internetu i to w dobrej prędkości, nie spotkałam się z taką ofertą jeszcze a mam internet mobilny od lat. Kwestia tylko wyboru oferty (limit danych i prędkość musisz dostosować do swoich potrzeb, wiadomo im więcej tym drożej) no i pomyśleć o sprzęcie, nie każdy telefon obsługuje LTE.
napisał/a: ~sylwia222 2014-09-16 11:47
Teraz na studiach mam normalny internet z kabla, ale w domu rodzinnym mam LTE i jestem zadowolona. Mimo obaw, że będzie chodził wolniej i przerywał, tracił zasięg to nigdy się nie wydarzyło nic takiego. Ich oferta też jest atrakcyjna w porównaniu z innymi.
napisał/a: ~gość 2014-09-16 11:49
Mekii napisal(a): Zapewne pierwszym krokiem, jaki powinnaś wykonać to porównać oferty tych, którzy takową usługę oferują. Kolejnym krokiem, jest ten który już wykonałaś, czyli popytać na forach, czy też poczytać opinie jakie panują wobec określonego operatora. Jeżeli chodzi o rzeczy na które powinnaś zwracać uwagę przy przeglądaniu ofert to: limit, prędkość, cena. Oczywiście w opiniach sprawdzasz czy ludziom nie zrywało połączenia i takie tam.


Zgadzam się, najlepiej przejrzeć ofertę i coś wybrać sensownego :)
napisał/a: ~Xetrupa 2014-11-20 23:20
Jak chcesz mieć Internet gdziekolwiek jesteś, to uważam, że najlepiej mieć VPN: http://imediavpn.pl/ Może się mylę, ale to bezpieczniejsze i stabilniejsze. W każdym razie ja zachwalam.