POLECAMY

Czy uważacie że Redackja Polek jest do końca uczciwa?

twity12
napisał/a: twity12 2010-08-15 00:34
Czy Redakcja potrafi przepraszać?
Czy odpowiada na każde pytanie zadawane?
Czy czyta dokładnie to co usówa i za co blokuje lub wysyła upomnienia?


Ja osobiście uważam, że nie.
magdagac1
napisał/a: magdagac1 2010-08-15 00:56
Szczerze napiszę,że już sama nie wiem co o tym myśleć.....
Wydaje mi się,że są zainteresowani...ale nie codziennie....raz na jakiś czas wejdą na nasz portal i robią porządne "sprzątanie"...ale nie jest to systematyczne i skrupulatne...
Jeśli chodzi o odpowiedzi to raz zdarzyło mi się napisać e-mail do Redakcji,bo usunięto moje pytania i ją uzyskałam....ale wiem,że dziewczyny wiele razy pisały i nic....
wiktoria21
napisał/a: wiktoria21 2010-08-15 01:40
ja sie nie spotkalam z jakims upomnieniem i nie usuneli mi pytania nie wiem jak to jest nie moge sie jeszcze wypowiadac bo nie jestem tu dlugo ale nigdzie nie ma kolorowo:) moze ja kiedys bede tak uwazac jak ty
-
napisał/a: - 2010-08-15 06:12
Redakcje kazdego portalu internetowego nigdy nie są do końca uczciwe. Liczy się najważniejsze - liczba wejść. Im więcej , tym lepiej.
Nie tak dawno pytanie Natalii zostało zdjęte wraz z moim postem bez uzasadnienia. Jeszcze się z tym nie spotkałem. Będąc na wielu portalach redakcje albo uzasadniały takie decyzje albo jak to było gdzie indziej dostałem bana , bo napisałem radę kobiecie jakie relacje z mężem powinny być prawidłowe. Tzn. trochę pojechałem po facecie.
Zadałem pytanie czemu post Natalii został zdjęty , ponieważ wiem , że nie dostałbym odpowiedzi na maila.
I teraz jestem ciekawy czy Redakcja Polek zdejmie Twoje pytanie. W jakim czasie to nastapi?
Pozdrawiam , miłego dnia.
kapliczka
napisał/a: kapliczka 2010-08-15 13:06
mnie nie spotkało ani żadne usunięcie pytania, ani upomnienie także co mogę napisać, zawsze staram się trzymać tematów urody i tyle
agusiazet
napisał/a: agusiazet 2010-08-15 13:08
Nie mam pojęcia, nie miałam z nią żadnej styczności! Ale jak ktoś tu słusznie napisała liczy się popularność portalu, reszta jest już mniej ważna, niestety!
-
napisał/a: - 2010-08-15 13:31
Moich pytań kilka zniknęło bez żadnego wyjasnienia...ale n ie robiłam z tego powodu jakiejś wielkiej afery.

Ale z tego co widzę, to chyba nie do końca jest wszystko ok.Jako informatyk wiem, że jest wiele nie dociągnięć, choć tak naprawdę jeśli znika jakiś temat to redakcja nie musi podawać powodów dlaczego.Taka jest nie pisana zasada stron internetowych i portali.

Jest regulamin i w nim jest napisane co wolno a czego nie, i myślę że chyba żadna z nas nie przeczytała go dokładnie.

A jesli daje jakieś upomnienia to powinna podawać konkretne przykłady za co.My na forum studenckim mieliśmy cos takiego.Użytkownik dostawał bana po 3krotnym upomnieniu ale wiedział za co.I to redakcja powinna udoskonalić.Zresztą nie tylko ta rzecz.
Redakcja
napisał/a: Redakcja 2010-08-16 14:21
Pytania nie związane z tematyką "Uroda i moda" będą usuwane z serwisu. Wszelkie informacje dotyczące funkcjonowania serwisu prosimy wysyłać na skrzynkę redakcyjną. Błagamy, aby nie robić z serwisu uroda.pl księgi "skarg i zażaleń":)
napisał/a: alibabka 2010-08-16 14:44
Jestem tutaj nowa i nie wiem czy mam prawo się wypowiadać...lubię od czasu do czasu wejść i poczytać to co piszecie na temat urody, mody...jest tutaj dużo fajnych informacji.
Na samym początku miałam problem z publikacją pytania coś mnie blokowało i nie pojawiało się w serwisie. Napisałam do redakcji i otrzymałam instrukcje postępowania teraz wszystko jest ok.
Nie mam pojęcia natomiast o tych upomnieniach bo nigdy nie dostałam może za mało się udzielam i staram się robić wszystko zgodnie z regulaminem.
napisał/a: alibabka 2010-08-16 14:45
A napisz proszę o co chodzi z tym, pytaniem "czy redakcja odpowiada na zadawane pytania"? rozumiem, że powinni udzielać się w serwisie?
seatibiza
napisał/a: seatibiza 2010-08-17 10:05
miałam się nie wypowiadać na ten temat,ale cóż.....więc tak:
czy redakcja odpowiada na pisane do nich wiadomości - tak,choć brakuje mi jednej odpowiedzi od nich ale przeżyję to jakoś....chcę już zakończyć ten temat i napiszę na koniec,że czuję się trochę oszukana i pokrzywdzona przez redakcję....wiadomości pw różniły się od tego co redakcja napisała na blogu twity12....jeśli ktoś chciał mógł porównać odpowiedzi i wiedziałby że mam rację.....
zastanawia mnie tylko dlaczego Redakcja nie liczy się z moim zdaniem ....wiele dziewczyn potwierdza,że żadnych linków nie wysyłałam,ja też to powtarzam a Redakcja mimo braku tych moich linków(bo już skasowane) posądza mnie o spam....tego nie potrafię pojąć.....

jest to fajny serwis jestem na nim już przeszło rok,poznałam tu fajne dziewczyny,spędzam tu dużo swojego czasu,jestem aktywna,dlatego mimo wszystko szkoda mi by było stąd odejść....
ale nie lubię być niesłusznie oskarżana,za coś czego nie zrobiłam....
przed blokadą rozsyłałam linki,źle robilam wiem ,zostałam ukarana ale wiedziałam za co...a teraz?
teraz dostałam informację ,nie ostrzegającą o ewentualnej blokadzie na stałe,tylko że mimo blokady nadal rozsyła pani linki z innych serwisów!!!!
przecież chyba żadna dziewczyna tego nie potwierdzi......

na zakończenie całej tej sprawy napiszę że zapomnę o tym incydencie,mimo że jest mi przykro,może Redakcja z czasem przekona sie jakoś że jestem uczciwa....mam taką nadzieję....
pozdrawiam Redakcję i was dziewczyny!!!
-
napisał/a: - 2010-08-17 11:53
Ponieważ mój komentarz nie zmieści się w znakach odpiszę tu. Komentarz Redakcji- Błagamy..... Czyli dla Redakcji to wygodnictwo. Wszelkie pytania do Was? Czyli nie możemy mieć własnego zdania? Następuje cenzura na portalu? Bo ja to tak rozumiem. W dobie wolności słowa nie można napisać krytyki? Mamy o Was pisać za Waszymi plecami? Chyba mamy prawo wyrazić swoje zdanie o zaletach i wadach portalu.Chowacie głowę w piasek zamiast skasować pewne niedociągłości , niedomówienia. Dajecie bana za jakieś , niewygodne dla Was pytania? Ja nie czytam tu obraźliwych treści , nikt nikogo nie obraża. Za to daje się blokadę Redakcjo. A nawet jak ktoś o Was źle napisze to zamiast się obrażać proponuję troszkę zastanowienia nad swoim zachowaniem i wyciagnieciu wniosków. Portale dla rodziców to nie tylko kupy , pieluchy , zupki i ząbki. I co teraz? Dacie mi ostrzeżenie , bana? To zaloguję się pod innym adresem i nikiem.
Pozdrawiam.