POLECAMY

Czy byłyście na Przystanku Woodstock?

stazzja
napisał/a: stazzja 2014-05-29 16:25
W tym roku chcę jechać po raz pierwszy, bo będą świetne kapele. Tylko zastanawiam się, czy ja tam nie zginę? ;) Nie jestem typem imprezowiczki, chcę tylko posłuchać dobrej muzyki. Czy któraś z Was była na Woodstocku? Jest tak, jak przedstawiają to telewizje?
napisał/a: m-arta_1234 2014-05-29 18:32
Nigdy nie byłam na Przystanku Woodstock, ale z tego co wiem, jeżdżą tam zarówno totalni festiwalowicze, jak i ludzie którzy tak jak ty chcą po prostu posłuchać dobrej muzyki (bez dodatkowych "atrakcji"). Myślę więc, że jeśli zorganizujesz sobie nocleg w pasującym ci miejscu i zachowasz podstawowe zasady bezpieczeństwa (jak wszędzie indziej zresztą), to nic ci się nie stanie :)
eenax
napisał/a: eenax 2014-06-02 09:35
1. Telewizja pokazuje najbardziej sensacyjne elementy by przyciągnąć uwagę.
2. Nie wszyscy na W. są szalonymi imprezowiczami, są tez tacy którzy przybyli tylko posłuchać muzyki.
3. Warunki sanitarne nie są zachwycające ale dostęp do wody (wprawdzie zimnej) jest cały czas, a i są postawione kabiny prysznicowe (a do nich spore kolejki).
4. Mieszkać można gdzie się chce. Najczęściej w namiocie. Nie przypominam sobie by się kiedykolwiek stało komuś jak w namiocie spał.
abernaciak
napisał/a: abernaciak 2014-06-02 16:20
Niektóre telewizje przedstawiają ten festiwal jak najgorsze zło. A to wcale nieprawda! Ludzie są przemili i myślę, że możesz liczyć na pomoc w razie, gdybyś jej potrzebowała. Do tego przecież są na miejscu organizatorzy i ekipy, które dbają o przebieg koncertów - oni również służą pomocą. Życzę powodzenia )
Sonia104
napisał/a: Sonia104 2014-06-02 23:38
nie ma co się ludzic ze będzie tam jak na każdym innym koncercie. to co pokazuja w telewizji to oczywiście prawda wiem bo bylam ale sa tez i super koncerty na których jest tzw.normalna widownia. także polecam