POLECAMY

Co zrobić, żeby zdobyć chłopaka?

napisał/a: zuza1292 2014-01-16 17:35
Jestem nie śmiała.Nie mam koleżanek Nie mam z kim porozmawiać na ten temat do nikogo nie mam zaufania. Ale jest chłopaka który mi się podoba już spor czasu . Ale ja nie mam odwagi żeby do niego podejść na przerwie i i zagadać.W tedy kiedy chcę to zrobić nogi mi się robią jak z waty i nie daje rady podejść bliżej........co dopiero się odezwać?To chyba jest ta nieśmiało- Ale proszę o pomoc ja naprawdę sobie z tym nie radze.
-
napisał/a: - 2014-01-17 17:07
Nie ma powodu by być nieśmiałą! Odrobina odwagi to podstawa :) Nawet jeśli nic nie wyjdzie z flirtu z Twoim ukochanym to przecież nie koniec świata!

A może zacznij od podbudowania samej siebie? Może zmień fryzurę, albo sposób ubierania się? Takie małe zmiany mogą Ci pomóc w postrzeganiu własnej osoby, a co za tym idzie nabierzesz pewności siebie.

A może w Twoim otoczeniu jest ktoś komu możesz zaufać? Zawsze warto jest mieć kogoś bliskiego, który pomoże w takich sytuacjach.

ściskam i życzę powodzenia!
nkosznik
napisał/a: nkosznik 2014-01-17 17:09
Po pierwsze, radziłabym popracować nad swoją nieśmiałością. Poszukaj przyjaciółki, nie unikaj kontaktów towarzystkich. W grupie zawsze łatwiej jest poznać kogoś fajnego. Jeśli w Twojej szkole nie ma nikogo z kim mogłabyś nawiązać bliskie relacje, poszukaj takich osób poza nią. Zapisz się na ciekawe zajęcia, udzielaj w wolontariacie. Realizuj swoje pasje, a przy tym poznawaj nowych ludzi. Wtedy będziesz miała dużo większe szanse na poznanie wartościowego chłopaka, a i na rozszerzenie kontaktów towarzyskich. Nawet jeśli miłość nie przyjdzie do Ciebie od zaraz, to z pewnością pojawi się z czasem. A ten chłopak ze szkoły. Jeśli aż tak boisz się do niego zbliżyć to może nie jest dla Ciebie...
wkwasniak
napisał/a: wkwasniak 2014-01-20 17:14
Jeśli boisz się do niego zagadać, może rozpocznij znajomość od innej formy kontaktu - np. wyślij mu wiadomość na facebooku? Oczywiście, najlepsze byłoby jednak rozwijanie kontaktów "w realu" :) Może na początek powiedz mu po prostu "cześć"? Już dzięki temu Cię zauważy :)
Jeśli chodzicie do jednej klasy, zawsze możesz poprosić o pożyczenie zeszytu lub zagadać na jakiekolwiek tematy szkolne - stres przed klasówką, itd.
abernaciak
napisał/a: abernaciak 2014-01-20 17:28
Porozmawiaj o tym z bliską ci osobą.. może z mamą lub rodzeństwem? Musisz uwierzyć w siebie i czuć, że potrafisz przenosić góry. Wiara we własne możliwości to 90% sukcesu. A faceci lubią, gdy dziewczyny znają własną wartość. To właśnie pewność siebie może sprawić, że zwrócisz na siebie jego uwagę :)))
Dorcia47
napisał/a: Dorcia47 2014-01-22 12:03
Poprostu bądź soba, pamiętaj to jest najważniejsze. :D jednak możesz z nim się zakolegować (np. wspólne wyjścia na podwórko ) potem jakaś przyjaźń on zdobędzie do Cb zaufanie, a dale działasz jak Ci na to pozwaka sytułacja jednak nie zbyt gwałtownie alby go nie spłoszyć :) Powodzenia :)