co zrobic z zazdroscia ?

julka282
napisał/a: julka282 2010-07-01 13:14
Też tak miałam, chyba najlepszym wyjściem jest po prostu czas, trzeba zrozumieć, że nie da się wszystkiego kontrolować, a skoro dalej jest przy Tobie i jesteście szczęśliwi to raczej nie ma powodu, żeby szukał Sobie innej. Rozmawiaj z partnerem o tym co robił w ciągu dnia, kogo spotkał itd.
-
napisał/a: - 2010-07-01 23:02
Zazdrość to najgorsza rzecz jaka może być w związku.Wiem to po sobie,sprawdzanie kogoś non stop może doprowadzić do najgorszego rozwodu,niestety u mnie się tak skończyło ale moje podejżenia nie poszły na marne,mąż mnie zdradzał,okłamywał itd.widocznie tak musiało być-nie mogliśmy być razem.Teraz jestem w drugim związku i wyleczyłam się z tego poprostu od samego początku ufam mężowi i nie wyobrażam sobie aby mógł zrobić coś za moimi plecami.Mam w nim oparcie,ciepło,zaufanie czyli fundament małżeński.Porozmawiaj z mężem,powiedz mu co cię boli może dojdziecie do jakiegoś sedna,że tobie też minie zazdrość i będziesz spokojnie funkcjonować.
napisał/a: poka 2010-07-02 09:27
ja też jestem chorobliwie zazdrosna o męża tylko w przeciwieństwie do Ciebie okazuje to strasznie co jest złe bardzo złe i szczerze chciała bym się uwolnić od tej zazdrości bo tak naprawdę to z niego nie jest nic wyjątkowego no ale i tak jestem zazdrosna. sądzę że zazdrość bierze się właśnie z braku zaufania a z drugiej strony jak tu ufać jeśli się kiedyś zawiodłyśmy na partnerze albo po prostu nie ufamy innym ludziom i jemu też bo chociaż np. kiedyś jak facet miał obrączkę to żadna kobieta nie była zbytnio za interesowana a teraz obrączka na palcu faceta działa na niektóre jak wabik. wiesz ja wychodzę z założenia że jak będzie chciał to zrobi i tak jak będzie chciał.pozdrawiam