Buty taktyczne

napisał/a: final 2010-01-20 16:13
Mój facet namawia mnie do paintballa i juz sie nawet zgodziłam, ale brakuje mi odpowiednich ciuchów. Zaczęłam od butów, bo to podobno najważniejsze w stroju. Znalazłam nawet kilka sklepów, ale najbardziej podobały mi się te które zobaczyłam na stronie bates.pl Czy możecie mi doradzić które będa odpowiednie?
napisał/a: wieszak2 2010-01-21 13:48
Ale przecież zadne buty taktyczne nie są ładne. Nie wiem co w nich widzisz. Jak mawiał mój przyjaciel - one mają działać a nie wygladać. No i Bates'y działają. Kilka razy miałam je na nogach, gdy grałam w paintballa własnie.
Ale mój wspomniany wcześniej przyjaciel używa ich w pracy (jest ochroniarzem) i też z tego, co się orientuje to tez zamawia w bates.pl.
paikea
napisał/a: paikea 2010-02-01 12:25
Hmm, dostałam niedawno zaproszenie na paintball.. ale nie sądziłam, że będę musiała z tej okazji inwestować w specjalne buty i ubrania. Czy nie można czegoś wypożyczyć "na miejscu"? (jestem dobrej myśli, że to piorą)
napisał/a: pawie_oko 2010-02-18 09:41
Szczerze nie wiem, czy ja zdecydowałabym się na to, żeby wypożyczyć takie buty i ubrania. Chociaż przyznam, że jeśli wybierasz się na paintballa tylko jeden raz chyba nie ma sensu inwestować w ubrania i buty. Jeśli jednak myślisz o tym, żeby częściej w takich zajęciach uczestniczyć myślę, że wtedy jest warto zainwestować w specjalną odzież. Zajrzałam na tą stronę bates.pl i przyznam, że buty faktycznie są idealne do paintballa;)
napisał/a: talkative 2010-02-26 11:19
Kombinezony na pewno dają na paintballu, ale buty musisz mieć swoje. Jeśli chcesz chodzić często na takie zabawy to warto kupic do tego porządne buty taktyczne, które są produkowane między innymi do tego właśnie. Nie są one najpiękniejsze, ale są przecież te ładniejsze i brzydsze modele. Mnie się podoba ten: http://www.bates.pl/buty-taktyczne-wojskowe/kolekcja-meska/buty-taktyczne-bates-2265-gx-4-gore-tex.html
napisał/a: pawie_oko 2010-03-05 10:59
hahaha mimo tego, że jestem kobietą i zawsze lubię ładnie wyglądać to jeśli chodzi o ubranie w którym się gra w paintball jakoś nie przywiązuję do niego większej wagi. Może i buty bates nie należą do najpiękniejszych, ale nie jest to najważniejsze. Bo jak się ktoś wybiera na "poligon", żeby postrzelać do znajomych. To chyba nie musi ładnie wyglądać ważne jest to, żeby miał wygodne ubranie i dobre buty, które nie będą się ślizgały;)
napisał/a: wiemjakaleniepowiem 2010-05-07 14:27
hehe no na poligonie nie wygląd się liczy tylko dobra kondycja i skuteczność :D Sam grywam w paintball i wiem że buty to oprócz markera i maski najbardziej potrzebny sprzęt do tego sportu. Bates jest bardzo dobrą marką. Więc śmiało inwestuj.
napisał/a: bonethugs4life 2010-05-29 21:12
Posłuchaj przedmówców i naprawdę zainwestuj w batesy bo warto. Buty są wygodne, antypoślizgowe, czyli bezpieczne a o to tu chodzi. Idź w adikach na paintball to wrócisz zagipsowany. Pamiętaj, kupuj batesy tylko na ich stronie lub w znanych sklepach, bo krążą tandetne podróbki i można się naciąć nieźle.
napisał/a: lunatic 2010-05-31 12:09
Jeśli myśli się na poważnie o tego typu "rozrywce" to koniecznie trzeba miec odpowiednie buty( bates zdecydowanie najlepsze- chociażby ci cegła na stopę spadł to nic ci się nie stanie) warto zadbać o własne bezpieczeństwo
napisał/a: wiemjakaleniepowiem 2010-06-01 10:08
No na szczęście w paintball nie gra się cegłami :D :D Ale wiadomo jak ktoś się wybiera do jakiejś starej fabryki czy innych bunkrów to tam się mogą różne rzeczy dziać :P No i jak kupiłaś w końcu te buty? Na jaką markę postawiłaś?? Bates? czy inne?
napisał/a: bonethugs4life 2011-01-13 11:24
Po za tym Batesy można nosić na co dzień, zwłaszcza w taką pogodę jaką mamy za oknem, bo nie przemakają, są ciepłe, ale nie powodują "zaparzania się" stopy. No i da się je stosować do innych celów niż do paintballa, np. do trekkingu czy nordic walking
napisał/a: ~Kamila32 2011-09-13 09:05
Przede wszystkim takie buty powinny być wygodne. Spędzisz w nich w na pewno kilka godzin więc to chyba najważniejsze kryterium. I jak już wcześniej pisały dziewczyny będziesz je mogła wykorzystać w innych sytuacjach.