150$ Na grę w pokera za darmo

napisał/a: Ethay 2009-05-11 05:30
150$ za darmo na gre w pokera od PokerStrategy
PokerStrategy jest to najpopularniejsza w Polsce szkółka pokerowa. Pomaga ona zgłebić tajniki pokera głównie Texas Holdem NO-Limit oraz Fixed-Limit. Sama strona zawiera dziesiątki artykułów oraz poradników również w formie Video. Ponadto można również uczestniczyć w treningach na żywo poprzez program TeamSpeak.


Największą skarbnicą informacji na stronie jest Forum. Można na nim opublikować swoje rozdania a one zostaną skomentowane przez najlepszych graczy w Polsce.


PokerStrategy jest idealna platformą dla graczy którzy chcieliby grać za pieniądze ale nie chcą wkładać na początku swojego własnego wkładu. Poprzez przystąpienie do szkoły pokera oraz wypełnienie poprawnie ankiety otrzymamy od PGS na start 50$ dzięki nimi możemy grac za prawdziwe pieniądze na małych stawkach.

Po pomnożeniu tej kwoty w przeciągu następnego miesiąca PokerStrategy dodaje nam w nagrodę dodatkowo 100$ abyśmy grali na większych stawkach razem jest to bagatela 150$. Wiele osób skorzystało już z tej platformy. Warto również dodać że PokerStrategy jest głównym sponsorem najlepszej E-Sportowej organizacji w Polsce jaką jest D-Link PGS.
Poniżej zamieszczam link do rejestracji.

Kliknij Tutaj


Gdybys nie mogl sobie poradzić z odpowiedziami do quizu zapraszam TUTAJ
napisał/a: no name 2009-05-12 00:38
wyslij mi czek na adres:

71 High St
DD1 1SD

tak aby do piatu doszedl bo gram w pokera w piatek, z gory dzieki.